یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

ادر میلیتائو: می خواهم با رئال مادرید تاریخ سازی کنم

ادر میلیتائو: می خواهم با رئال مادرید تاریخ سازی کنم

مدافع رئال مادرید می گوید قصد دارد قهرمانی های زیادی در رئال مادرید به دست بیاورد و تا آخر دوران بازیش در این تیم باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، ادر میلیتائو مدافع برزیلی باشگاه رئال مادرید تازه ترین مهمان برنامه شبکه تلویزیونی این باشگاه بود و در این برنامه راجع به دوران حضورش در رئال مادرید و رابطه اش با بازیکنان صحبت کرد. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

جاه طلبی ها با رئال مادرید
امیدوارم ادامه دوران بازیم را در رئال مادرید بگذرانم. برای این کار باید هر روز تلاش کنم و اطمینان حاصل کنم همه چیز خوب پیش می رود. فتح لیگ قهرمانان فوق العاده خواهد بود و مانند رویایی است که برای همه تبدیل به واقعیت می شود. امیدوارم بیش از یک بار در این تورنمنت قهرمان شوم. همیشه باید مثبت فکر کنیم. به نظرم می توانم در این باشگاه موفق باشم و خنده های زیادی به لب هواداران بیاورم. می خواهم قهرمانی های زیادی به دست بیاورم و با رئال تاریخ سازی کنم. رویای من این است.
شروع فوتبال
فوتبال بازی کردن را اندکی دیر شروع کردم و برای تیمی بازی می کردم که پدرم در آن کار می کرد. وقتی به او گفتم می خواهم فوتبال بازی کنم، تعجب کرد. سایر بازیکنان از پدرم می پرسیدند آیا بازی من خوب است یا نه و او می گفت نمی داند. بار اول به عنوان آخرین نفر انتخابم کردند اما وقتی بازی شروع شد همه تعجب کرده بودند. از آن لحظه بود که دلم خواست بازی کنم. چیزهای زیادی یاد گرفتم و بالغ شدم و هر روز در حال یادگیری هستم.
پیوستن به رئال مادرید
وقتی با رئال مادرید قرارداد بستم، همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. در طول کمتر از یک سال به مادرید آمدم و رویایم به واقعیت پیوست. در کنار بازیکنانی بزرگ بازی می کنم که همه آنها قهرمان های من هستند. این که در بزرگترین باشگاه دنیا بازی می کنم، خیلی خوشحال کننده است.
رابطه اش با کاسمیرو
من و کاسمیرو زیاد با هم صحبت می کنیم و او کمک زیادی به من می کند زیرا از من بزرگتر است. رودریگو، وینیسیوس جونیور و من تازه واردتر هستیم و او به ما کمک می کند. برایم مثل برادر است زیرا مسیر دوران حرفه ای ما شباهت دارد. هر دو اهل سائوپائولو هستیم و در تیم ملی هم چه داخل زمین و چه بیرون از آن به من کمک می کند.
اولین بازی در رئال مادرید
خیلی مضطرب بودم اما فکر می کنم این موضوع عجیب نیست. خوشحال بودم که اولین بازی ام را انجام می دهم و رویایم رنگ واقعیت می گیرد. همچنین به خاطر خانواده ام و تمام کسانی که می توانستند مرا خوشحال ببینند نیز شاد بودم. بیرون از زمین خیلی خجالتی هستم. از شکست خوشم نمی آید. دوست دارم برنده باشم و به همین خاطر است که درون زمین شخصیت دیگری پیدا می کنم. در جریان بازی تمرکز زیادی دارم و با تمام وجود تلاش می کنم.
اولین فصل حضور در رئال مادرید
در اولین فصلم بیشتر در حال یادگیری بودم زیرا به لیگی جدید آمده بودم. به نظرم نمایش های خوبی داشتم و چیزهای زیادی هم یاد گرفتم. بعد از ضربات پنالتی با رئال مادرید به یک قهرمانی رسیدم و اندکی مضطرب بودم اما بعد از قهرمانی حس لذت و افتخار زیادی داشتم.
ارزش بازی در رئال مادرید
بازی در رئال مادرید، بهترین باشگاه جهان، باعث می شود فشار زیادی رویتان باشد اما این موضوع خوبی است و از آن لذت می برم. راموس و واران را در ترکیبمان داریم که در کنار هم قهرمانی های زیادی به دست آورده اند. ضمن این که باید سخت تر کار کنم تا بتوانم بهتر بازی کنم. بابید در هر روز و هر بازی نشان دهم چه توانایی هایی دارم. روندم اندکی کند است اما مطمئنا توانسته ام احترام هم تیمی هایم را به دست بیاورم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.