یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

برخی از معترضان در زمان خرید باشگاه توسط گلیزرها هنوز متولد نشده بودند!

پیتر اشمایکل: هواداران معترض حاضر در اولدترافورد عده‌ای احمق دردسرساز بودند!

پیتر اشمایکل: هواداران معترض حاضر در اولدترافورد عده‌ای احمق دردسرساز بودند!

روز گذشته، در پی اعتراض هواداران منچستریونایتد به سیاست های مدیریتی خانواده گلیزر و هجوم آن ها به زمین چمن اولدترافورد، بازی این تیم برابر لیورپول که قرار بود در چارچوب هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس برگزار شود لغو و به تاریخ نامعلومی موکول شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، پیتر اشمایکل، دروازه بان سابق منچستریونایتد معتقد است که گلیزرها باید به کار خود در این تیم ادامه دهند اما عملکرد آن ها نیاز به بهبود و اصلاح دارد. او در این رابطه می گوید:

نمی دانم قیمت باشگاه چه قدر است، 4،3 یا 5 میلیارد دلار است؟ چه کسی این مقدار پول را برای خرید یک باشگاه در اختیار دارد؟ به خریداران احتمالی نگاه کنید، آیا آن ها قصد دارند عملکرد بهتری نسبت به مالکان فعلی داشته باشند؟ من بیشتر ترجیح می دهم که با گلیزرها کار کنیم زیرا فکر می کنم که در خانواده آن ها تمایل و آمادگی لازم برای پیشرفت باشگاه وجود دارد. با گلیزرها همکاری کنید تا این باشگاه به همان چیزی تبدیل شود که همه ما خواستارش هستیم. احساس من این است که همه فکر می کنند که گلیزرها اهمیتی به باشگاه نمی دهند. در دفعات زیادی آن ها را در بازی های منچستریونایتد مشاهده کرده ایم اما آن ها هر هفته برای تماشای بازی های تیم به اولدترافورد نمی روند. شما هیچوقت نمی بینید که جوئل گلیزر مقابل دوربین ها حاضر شود و درباره وضعیت باشگاه صحبت کند. فکر می کنم که این مسئله موجب ناامیدی و ناراحتی هواداران شده است.
اشمایکل در ادامه افزود:

وقتی از بیرون به وضعیت باشگاه نگاه می کنید، اینطور به نظر می رسد که مالکان به باشگاه خود اهمیت نمی دهند و فقط در اندیشه کسب درآمد و پول هستند. من فکر نمی کنم که این موضوع کاملا درست باشد. از نظر من، گلیزرها به در اختیار داشتن مالکیت باشگاهی همچون منچستریونایتد افتخار می کنند. فقط من فکر می کنم که عملکرد آن ها نیاز به اصلاح دارد.
اشمایکل در ادامه راجع به هواداران معترضی که وارد ورزشگاه اولدترافورد شدند، گفت:

کسانی که روز گذشته در ورزشگاه حضور داشتند را هوادار متعصب منچستریونایتد نمی دانم. از نظر من، آن ها یکسری احمق دردسرساز بودند و هیچ یک از آن ها اوقات خوب باشگاه را به خاطر نمی آورد. برخی از آن ها حتی وقتی که گلیزرها مالک باشگاه منچستریونایتد شدند، هنوز متولد نشده بودند! هواداران متعصب و واقعی منچستریونایتد دائما نظرات خود را ابراز می کنند اما این کار را به شکل درستی انجام می دهند. در چنین مسائلی احمقانه رفتار نکنید و درخواست های غیر واقعی نداشته باشید. چیزی که طی دو هفته اخیر یاد گرفته ایم این است که اگر کنار هم باشیم و مخالفت خود را با ایده هایی که دوست نداریم، نشان بدهیم، به عنوان گروه بزرگی از هواداران فوتبال تاثیرگذار واقع خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.