سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

فرناندو هیرو: راموس مهم ترین بازیکن لالیگاست؛ قهرمانی رئال مادرید در لالیگا و لیگ قهرمانان؟ چرا که نه!

فرناندو هیرو: راموس مهم ترین بازیکن لالیگاست؛ قهرمانی رئال مادرید در لالیگا و لیگ قهرمانان؟ چرا که نه!

فرناندو هیرو، بازیکن سابق رئال مادرید در مصاحبه اختصاصی با سایت گل در مورد رئال مادرید، زیدان، راموس و... صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، فرناندو هیرو در مورد بازی رئال مادرید مقابل چلسی گفت:

رئال مادرید بدون این که بهترین شبش را سپری کند، نتیجه گرفت. تجربه رئال مادرید در لیگ قهرمانان برای بازی برگشت بسیار مهم است. فقط این موضوع اهمیت ندارد، بلکه این یک عامل تاثیرگذار دیگر است.
نصیحتت به زیدان برای بازی مقابل چلسی در لندن؟

من در نصیحت کردن بسیار بد هستم. چیزی که باور دارم این است که رئال مادرید با علم بر این که با یک گل در لندن، از این مرحله عبور می کند. همچنین نیازی نیست که از همان اولین دقیقه آرامش خود را از دست دهند و از خود بی خود شوند. کریم بنزما؟ بله او شرایط فوق العاده ای دارد که حسادت برانگیز است اما به کمک هم نیاز دارد. نباید تمام مسئولیت گلزنی فقط بر عهده یک نفر باشد.
مصدومیت ها نیز شرایط را سخت کرده اند؟

چیزی وجود دارد که ما زیاد به آن توجه نمی کنیم و آن هم نیازها و خواسته های ذهنی بازیکنان است. آن ها انسان هستند و اکنون دوره بسیار سختی برای همه است. تقویم بازی بسیار سنگین و شلوغ است، کرونا و این طور مسائل نیز دخیل هستند. فصل بسیار پیچیده ای است.
در بین چهار تیم حاضر در نیمه نهایی، کدام تیم کامل تر است؟

خیلی سوال گسترده ای است، شاید سیتی کمی بهتر از بقیه باشد. اما من پاری سن ژرمن را نیز کنار نمی گذارم. سال گذشته دیدیم که بایرن مونیخ چه عملکرد چشمگیری داشت اما اگر از من می پرسید که رئال مادرید می تواند قهرمان لیگ قهرمانان شود یا خیر، پس جوابم بله است، البته که می تواند. چلسی نیز تیم پیچیده ای است. در این فصل بین تیم های نیمه نهایی تعادل بیشتری برقرار است.
قهرمانی لالیگا؟

در لیگ، تا آخرین لحظه اذیت خواهیم شد و این را خواهید دید. رقابت در این فصل بسیار شدید است. بازی های بارسلونا - اتلتیکو مادرید و سویا - رئال مادرید تاثیر زیادی روی پایان فصل خواهند داشت.
مهم ترین بازیکن لالیگا؟

سرخیو راموس. به عنوان بازیکن مادرید و کاپیتان تیم ملی، او کمک زیادی می کند. او قدرت رهبری ای را دارد که در هر تیمی امری بسیار ضروری محسوب می شود و امسال، سالی ویژه برای اوست. او کسی است که منتقل کننده و نشان دهنده چیزهای زیادی است که همه نیز خوب هستند. او مثال زدنی است و در مسابقات یورو، بازیکن بسیار مهمی خواهد بود.
تمدید قرارداد راموس؟

البته که دوست دارم او در مادرید ادامه دهد. برای هر آن چه راموس نشانگر آن هست. بگذارید دوران حرفه ای او در این تیم به پایان برسد.
و با حضور زیدان در روی نیمکت؟

بدون شک. او مربی ای است که می داند کی و کجا باید باشد. او دو لیگ و سه لیگ قهرمانان فتح کرده است. او احتمالاتی که تیمش از آن ها برخوردار است را می داند و بهترین استفاده را زا آن ها می کند. هرگز صحبت های پر سر و صدایی نمی کند و فشار نبردن در دو بازی را تحمل می کند. او به خوبی مناسب رئال مادرید است و مربی ای است که این باشگاه نیاز دارد.
احتمال بردن دوگانه لیگ و لیگ قهرمانان؟

چرا که نه! کلید این امر رسیدن به فینال لیگ قهرمانان است. حفظ تداوم تیم از یکشنبه تا چهارشنبه سخت است اما اکنون ما در آخرین مرحله هستیم.
اسپانیای لوئیز انریکه؟

مثل همیشه. ما مدعی قهرمانی و حضور در فینال رقابت های اروپایی و جهانی هستیم. من این اسپانیا را هم سطح بهترین تیم ها می دانم. ما یک مربی با تفکرات کاملاً واضحی داریم و من مشتاقانه در انتظار دیدن عملکرد تیم در یورو هستم. من اعتماد زیادی به این تیم دارم. من خیلی این تیم را دوست دارم و لوئیز انریکه فوتبالیست های زیادی را در این تیم امتحان کرده و سختی هایی را برای تشکیل لیستی از بهترین ها تجربه کرده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.