شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

تیری آنری: اک می خواهد هویت آرسنال را بازیابی کند؛ روند انتقال مالکیت خیلی طول می کشد

تیری آنری: اک می خواهد هویت آرسنال را بازیابی کند؛ روند انتقال مالکیت خیلی طول می کشد

تیری آنری می گوید هدف دنیل اک برگرداندن هویت آرسنال به این باشگاه است؛ با این حال او هشدار داده است که فرایند خریداری کردن باشگاه ممکن است مدت زیادی طول بکشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سرویس ورزشی یاهو، با وجود این که استن کرونکه می گوید تمایلی به فروختن آرسنال ندارد، مدیر عامل سوئدی اسپاتیفای همچنان تلاش می کند تا کنترل باشگاه محبوبش را به دست بگیرد. پاتریک ویرا، دنیس برکمپ و آنری همگی از این اقدام اک استقبال کرده اند. آنری در همین رابطه گفته است:

(نقش داشتن من در این جریان) حقیقت دارد. دنیل هوادار آرسنال است. او این را به طور علنی مطرح نکرده است ولی مدت هاست که از آرسنال طرفداری می کند. او سراغ ما آمد و ما به حرف هایش گوش کردیم. پس از این که متوجه شدیم می خواهد هواداران را هم در این راستا سهیم کند، با کانون هواداری آرسنال صحبت کردیم و برای شان توضیح دادیم که قصد انجام چه کاری را داریم. می خواهیم آن ها به مدیریت باشگاه برگردند. دنیل می خواهد هویت آرسنال را که مدت هاست دیگر در این باشگاه به چشم نمی خورد، به آن برگرداند. در هیئت مدیره باشگاه یک آرسنالی که بتواند راه درست را به باشگاه نشان بدهد وجود ندارد و دنیل می خواهد این وضع را تغییر دهد. به گفته خودش، سرمایه لازم را فراهم کرده و مطمئن است که می تواند پیشنهاد خوبی ارائه کند.
آنری همچنین گفت:

انتقال مالکیت باشگاه فرایندی بسیار طولانی خواهد بود و اگر هم اتفاق بیافتد، به این راحتی ها نیست. دنیل پا پس نمی کشد و منتظر می ماند تا ببیند آیا آن ها قصد فروش دارند یا نه. این مدت زیادی طول خواهد کشید. ما می دانیم که قصد انجام چه کاری را داریم ولی در ابتدا باید ببینیم آیا این کار شدنی است و آیا آن ها به حرف ما گوش می دهند؟ اجازه بدهید ببینیم کار به کجا می رسد. نمی دانم کار را تا کجا پیش برده اند. من چنین پولی ندارم و همه چیز میان دنیل و خانواده کرونکه است.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.