پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

آقای خاص جایگزین فونسکا شد

آقای خاص جایگزین فونسکا شد

ژوزه مورینیو، سرمربی 58 ساله و پرتغالی سابق تیم تاتنهام به عنوان سرمربی جدید آاس رم معرفی شد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از باشگاه آاس رم، ژوزه مورینیو از ابتدای فصل 22-2021 هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت. ژوزه مورینیو که سابقه مربیگری در سری آ با تیم اینتر را دارد، پس از 11 سال به ایتالیا بر می گردد. قرارداد ژوزه مورینیو با آاس رم سه ساله است و این مربی تا تابستان 2024 روی نیمکت آاس رم خواهد نشست. به نقل از فابریتزیو رومانو، مائوریتزیو ساری هرگز گزینه آاس رم نبوده است.

این باشگاه قصدی برای ادامه همکاری با پائولو فونسکا ندارد و این سرمربی پرتغالی در پایان فصل 21-2020 جالوروسی را ترک خواهد کرد. دن فریدکین، رییس آاس رم در خصوص قطع همکاری با پائولو فونسکا گفت:

از طرف همه در باشگاه آاس رم از پائولو فونسکا برای سخت کوشی و رهبری تیم در این دو سال تشکر می کنیم. پائولو آاس رم را در چالش های سختی چون همه گیری کرونا و تغییر مالکیت هدایت کرد. برای او در آینده بهترین ها را آرزو داریم و مطمئنیم او هر جا برود، می تواند چیزهای بزرگی را به تیم جدیدش اضافه کند.  
فونسکا دو فصل هدایت آاس رم را برعهده داشت. او در فصل گذشته توانست جالوروسی را به رتبه پنجم سری آ برساند اما در این فصل، رم خطر از دست دادن جایگاه هفتم سری آ را حس می کند و ماجراجویی این تیم در لیگ اروپا با توجه به شکست 6-2 مقابل منچستریونایتد، در مرحله نیمه نهایی به پایان خواهد رسید

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.