پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

زیدان: معجزه؟ با سخت کوشی و باور خودمان به اینجا رسیده ایم

زیدان: معجزه؟ با سخت کوشی و باور خودمان به اینجا رسیده ایم

زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در آستانه دیدار چهارشنبه شب تیمش مقابل چلسی در دیدار برگشت از نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به سوالات خبرنگاران پاسخ داد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیدان گفت:

احساس خوبی داریم و خوشحالیم که در این مرحله حاضر هستیم. می دانیم که چه نوع مسابقه ای در انتظارمان است و از حضور در اینجا خوشحالیم. می دانیم که چه چیزی ما را تا اینجا رسانده و تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا به فینال برسیم. در مسابقه ای که شاید 90 دقیقه و یا بیشتر طول بکشد، بازی خود را ارائه خواهیم کرد. مهم ترین مسئله آماده سازی برای مسابقه است و ما برای نیمه نهایی لیگ قهرمانان آماده ایم، و از آن دسته بازی هایی نیست که هر روز اتفاق بیافتد. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که بازیکنانم آماده ارائه عملکردی خوب در دیدار فردا هستند.
آیا کاری که رئال مادرید انجام داده یک معجزه است؟
نه، حضور ما در اینجا معجزه نیست، بلکه ما با سخت کوشی خودمان و باور به کاری که انجام می دهیم به اینجا رسیده ایم. در فوتبال چیزی به نام معجزه وجود ندارد. برای رسیدن به اینجا چالش هایی داشته ایم، باید به احترام این تیم کلاه از سر بردارید. در تمام لحظات دشوار، آنها خود را نشان داده اند. آنها بهترین هستند. با شایستگی در جایی هستیم که می خواستیم.
سرخیو راموس
به شما نخواهم گفت که او بازی خواهد کرد یا نه. او اینجا با ماست، که یعنی خوب است و این برای ما بیشترین اهمیت را دارد. ما رهبر و کاپیتان خود را در اختیار داریم. هیچگونه ریسکی نخواهم کرد. سرخیو اینجا با ماست و این یعنی آماده بازی است.
ادن هازارد
حالا فرصت فوق العاده ای برای اوست. او آماده و خوب است.  به ادن نیاز خواهیم داشت. می دانیم او چه بازیکن بزرگی است و مطمئنم که او هم به تیم کمک خواهد کرد.
چلسی
ما تمام بازی های چلسی را تماشا کرده ایم، اما تأثیری روی بازی فردا نخواهد داشت، چون بازی کاملاً متفاوتی است. با نقاط قوت و کیفیت آنها مقابله خواهیم کرد. ما هم سلاح های خود را داریم. نیمه اول دیدار رفت سخت بود، اما فردا بازی متفاوتی است و ما سعی می کنیم بهتر شویم. می دانیم که آنها کیفیت فوق العاده ای دارند و ما سعی خواهیم کرد در دفاع جنگنده تر باشیم و نشان دهیم که چه کارهایی می توانیم با توپ انجام دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.