دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

پل پوگبا: رشفورد و ام باپه آینده فوتبال هستند

پل پوگبا: رشفورد و ام باپه آینده فوتبال هستند

پل پوگبا از مارکوس رشفورد و کیلیان ام باپه به عنوان «آینده فوتبال» یاد کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، رشفورد در ۲۳ سالگی به مهره قابل اتکایی برای منچستریونایتد تبدیل شده و بیرون از زمین نیز با راه اندازی کمپین هایی، به کمک کودکان کشور خود شتافته است. ام باپه هم که در سال ۲۰۱۸ در کنار پوگبا قهرمان جام جهانی شد، در این مدت خودش را به عنوان یکی از برترین مهاجمان دنیا مطرح کرده است. پوگبا در مصاحبه جدید خود در مورد این دو بازیکن گفته است:

آن ها دو استعداد بسیار بسیار بزرگ هستند. به نظر من سن پایینی دارند و در عین حال بسیار مستعد هستند. آن ها در همین سن کم دستاوردهای زیادی داشته اند. من معتقدم که آن ها حال و آینده فوتبال هستند.
از پوگبا همچنین سوال شد که از بین لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، کدامیک را ترجیح می دهد که او از جواب دادن به این سوال طفره رفت.

این سوال خوب و چالش انگیزی است چون در نظر من هیچ بهترینی وجود ندارد. آن ها دو بازیکن متفاوت هستند که تماشای بازی های هر دو نفر آن ها لذتبخش است. آن ها دو اسطوره هستند که هر کسی عقیده خاصی در مورد آن ها دارد. شخصا ترجیح می دهم بگویم آن ها دو اسطوره هستند و هیچ کدام از دیگری بهتر نیست. صرفا دو بازیکنی هستند که تماشای بازی آن ها برای ما فوتبالیست ها و عاشقان فوتبال دلچسب است.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.