پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

دیگو میلیتو: امیدوارم مورینیو مقابل اینتر موفق نباشد؛ اینتری ها لیاقت قهرمانی را داشتند

دیگو میلیتو: امیدوارم مورینیو مقابل اینتر موفق نباشد؛ اینتری ها لیاقت قهرمانی را داشتند

مهاجم سابق اینتر امیدوار است مورینیو مقابل نراتزوری نتایج خوبی نگیرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، آخرین باری که ژوزه مورینیو در فوتبال ایتالیا حضور داشت، مربی اینتر بود و توانست با این تیم به قهرمانی های زیادی برسد. دیگو میلیتو در آن دوره در اینتر توپ می زد و یکی از مهره های کلیدی تیم مورینیو محسوب می شد و در جریان قهرمانی اینتر در لیگ قهرمانان نیز در مسابقه فینال دو گل زد. حال با آمدن آقای خاص به رم، مهاجم سابق اینتر در مورد مورینیو صحبت کرده است. او در مورد بازگشت مورینیو به رم گفت:

بازگشت مورینیو به فوتبال ایتالیا اتفاق بسیار خوبی برای سری آ است. دوست داشتم او به اینتر برگردد. مورینیو را دوست دارم و امیدوارم هر جا می رود، عملکرد خوبی داشته باشد با این وجود دوست دارم مقابل اینتر و جنوا نتایج خوبی نگیرد ولی در مجموع برایش آرزوی موفقیت دارم. او با تمام فوتبالیست ها رابطه نزدیکی دارد و این مساله خوبی است. هر اتفاق و روحیه بازیکنانش را درک می کند و این موضوع اهمیت زیادی دارد. می داند چطور از بازیکنان بهترین بازی را بگیرد و یکی از بهترین مربیان دنیاست.بازگشت مورینیو خبر فوق العاده ای بود. انتظار نداشتم به ایتالیا برگردد اما او از سری آ خوشش می آید. 
این مهاجم در مورد علاقه اش به کار کردن در کنار آقای خاص گفت:

احترام خاصی برای این مربی قائلم اما واقعا نمی دانم. هیچوقت در این مورد با هم صحبت نکرده ایم.
میلیتو در مورد قهرمانی اخیر اینتر نیز گفت:

واقعا برای باشگاه و هواداران خوشحالم و این قهرمانی را جشن گرفتم. باشگاهی مثل اینتر باید همیشه برای قهرمانی بجنگد. این قهرمانی به معنای پایان دادن به دوران سلطنت یوونتوس بود. اینتری ها لیاقتش را داشتند.
او در مورد نقش کلیدی لوکاکو در قهرمانی اینتر نیز گفت:

وقتی به قهرمانی می رسید، کل تیم بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. لوکاکو بازیکن مهمی بود اما به نظرم این کل بازیکنان بودند که درست مثل سال 2010 تفاوت ها را رقم زدند. برای مارتینز نیز خوشحالم. خیلی وقت است همدیگر را می شناسیم. پیشرفت او مرا خوشحال می کند. او کارهای زیادی کرده است و جای زیادی برای پیشرفت بیشتر دارد. بعد از پیروزی اینتر مقابل کروتونه، برای خاویر زانتی پیام فرستادم. او بسیار خوشحال بود اما از همان موقع به فکر بازی مقابل آتالانتا بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.