دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

درخواست کونته برای خرید در 4 پست تا احتمال جدایی ویدال و سانچز

درخواست کونته برای خرید در 4 پست تا احتمال جدایی ویدال و سانچز

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر می خواهد تیمش برای فصل بعد قدرتمند تر باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا در هفته های آینده آنتونیو کونته قرار است با استیون ژانگ، رئیس اینتر و مدیران این باشگاه دیدار کند تا در مورد برنامه های فصل بعد صحبت کنند. کونته از آنها درخواست خواهد کرد که در ابتدا اشرف حکیمی، روملو لوکاکو، لائوتارو مارتینز، الساندرو باستونی و نیکولو بارلا حفظ شوند و سپس می خواهد برخی پست ها تقویت شوند.

پست اولی که باید تقویت شود وینگ بک چپ است و اینتر سعی خواهد کرد "حکیمی دیگری" در بازار پیدا کند. امرسون پالمیری و مارکوس آلونسو از چلسی همچنان در لیست اهداف نراتزوری باقی مانده اند در حالی که نام فیلیپ کوستیچ از فرانکفورت نیز به این لیست اضافه شده است. جذب دروازه بانی جدید نیز یکی دیگر از اهداف مدیران باشگاه قهرمان فصل جاری ایتالیا است. ماروتا می خواهد همان کاری که در یوونتوس با خرید شزنی انجام داد را تکرار کند. دروازه بان لهستانی در ابتدا برای یک فصل نیمکت نشین بوفون شد و سپس سنگربان شماره یک یووه لقب گرفت. گزینه های دروازه بانی اینتر؟ خوان موسو از اودینزه (محبوب ترین گزینه) و همچنین مارکو سیلوستری از ورونا (دروازه بانی ارزان تر) گزینه های نراتزوری هستند.

کونته همچنان به یک نیمکت نشین برای لوکاکو که از آندره آ پینامونتی، مهاجم فعلی نراتزوری با تجربه تر باشد نیز نیاز دارد. جذب ادین ژکو و یا خریداری شدن یک گزینه جوانتر می تواند در دستور کار قرار بگیرد. سرمربی ایتالیایی درخواست جذب یک هافبک گلزن را نیز دارد؛ کاری که آرتورو ویدال قرار بود انجام دهد اما در آن ناموفق بود. این درست است که رسیدن به همه این اهداف دشوار است اما هر باشگاهی که کونته را روی نیمکت داشته باشد، باید سطح خود را بالاتر ببرد.

خروجی های اینتر
بازار نقل و انتقالات در تابستان 2021 نه تنها برای اینتر بلکه برای همه باشگاه های دیگر در جهان پیچیده است و دلیل آن نیز واضح است. نراتزوری باید از تعادل منفی بین خرید ها و فروش ها جلوگیری کند و هر پیشنهادی می تواند ارزیابی شود (به جز پیشنهادها برای 5 بازیکنی که کونته مخالف فروششان است). اینتر در تابستان می خواهد از میانگین سنی و میزان پرداختی های خود به بازیکنان کم کند. بدین منظور اشلی یانگ و الکساندر کولاروف با اتمام قراردادشان در پایان فصل جدا می شوند. مدافع چپ انگلیسی به کشورش باز می گردد درحالی که مدافع صربستانی با وجود داشتن پیشنهادهایی از ترکیه می تواند با یکی دیگر از تیم های ایتالیایی قرارداد امضا کند. آندره آ رانوکیا نیز بازیکن دیگری است که می تواند به صورت آزاد جدا شود اما برخلاف دو بازیکن دیگر، احتمال تمدید شدن قرارداد این مدافع با تجربه نیز وجود دارد.

اینتر باید وضعیت الکسیس سانچز و آرتورو ویدال، دو بازیکن شیلیایی و اکثرا نیمکت نشین خود که دستمزد و سن بالایی دارند را نیز ارزیابی کند. سانچز که به دنبال بازی کردن بیشتر است، طرفداران بیشتری در بازار نسبت به ویدال که فعلاً به دنبال بررسی پیشنهادات نیست دارد. قرارداد دنیله پادلی، دروازه بان سوم اینتر نیز به نظر نمی رسد تمدید شود بنابراین او نیز احتمالا به صورت آزاد جدا می شود. یونوت رادو، دروازه بان دوم و جوان اینتر نیز برای بازی کردن بیشتر جدا می شود و شاید نراتزوری او را با مارکو سیلوستری معاوضه کند. مارسلو بروزوویچ نیز ممکن است در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب در تابستان جدا شود زیرا فقط تا انتهای فصل بعد با نراتزوی قرارداد دارد و هنوز خبری از شروع مذاکرات برای تمدید قرارداد نبوده است. پینامونتی نیز برای بازی کردن بیشتر جدا می شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.