شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

تیم ملی ایران 10 خرداد عازم بحرین می شود

تیم ملی ایران 10 خرداد عازم بحرین می شود

مجتبی خورشیدی در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی ایران صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی ایران در مورد شرایط برگزاری اردوی تیم ملی به رادیو ورزش گفت:

اردوی ما از 4 خرداد در تهران شروع می شود و لژیونرها در تهران به ما ملحق می شوند و  4و 5 خرداد در تهران تمرین می کنیم و 6 خرداد هم در کیش تمرینات شروع خواهد شد. اسکوچیچ و کادرش بازیکنان لژیونر  را رصد می کنند. ان شاالله بتوانیم شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که تیم ملی به راحتی از این مرحله صعود کند.
او افزود:

در دو بازدیدی که همراه کادر فنی تیم ملی از زمین تمرین کیش داشتیم  باید بگویم شرایط زمین خیلی خوب شده است. دومین بازید ما از کیش  25 روز مانده به شروع تمرینات بود و مسئولان کیش  قول داده اند تا هفته آینده شرایط زمین بهتر هم خواهد شد.
خورشیدی ادامه داد:

فدراسیون عکس های زمین تمرین کیش را قبل و بعد از عملیات منتشر خواهد کرد. برخی مسئولان کیش از رییس هیات فوتبال این جزیره تا سایرین تلاش شبانه روزی کردند و با همت  و کار شبانه روزی مجموعه ای زمین  در حال آماده شدن است. تنها مشکل نور ورزشگاه است که اکنون خریداری شده و مهندسان روی آن در حال کار می کنند تا قبل از حضور تیم ملی همه چیز مهیا شود. بازدید دیگری  هم  قبل از شروع اردو از زمین خواهیم داشت و  همه چیز را چک می کنیم.
خورشیدی در مورد زمان سفر به بحرین و زمان اعلام فهرست تیم ملی گفت:

ما 10 خرداد عازم بحرین می شویم و 13 خرداد اولین مسابقه تیم ملی در بحرین است. فهرست تیم ملی نیز 5-6 روز قبل از اردو اعلام خواهد شد.
سرپرست تیم ملی در مورد مشکلات عدیده ای که در بحرین احتمالا خواهیم داشت و اینکه کار سرپرستی تیم ملی سخت خواهد شد گفت:

کل فدراسیون از راس آن عزیزی خادم تا همه پرسنل و فدراسیون و کادر تدارکات و پشتیبانی به مشکلاتی که ممکن است رخ بدهند واقف هستند و سعی می کنند اشتباهی نکنند. من گوشزد کردم که اولین اشتباه آخرین اشتباه ما خواهد بود و نباید اشتباهی داشته باشیم. همه موارد را به شدت بررسی می کنیم و اینکه چه اتفاقاتی ممکن است در بحرین برایمان رخ بدهد.
خورشیدی در ادامه گفت:

فکر و ذهن کادرفنی و تمام اهالی فدراسیون  صعود است تا دل مردم و هواداران فوتبال را شاد کنیم. هوادارانی که از لحاظ کرونا و تحریم ها شرایط سختی را می گذارنند. تیم ملی برای صعود در این وضعیت قرار دارد و شاید سابقه نداشته در مرحله مقدماتی چنین مشکلاتی برای صعود داشته باشیم.باید هر 4 بازی را ببریم و درگروه اول شویم. امیدمان به خداست و انرژی مثبتی که از طرف مردم شریف دریافت می کنیم و همه امیدواریم دل مردم را شاد کنیم.
خورشیدی درمورد تعامل با سفارت ایران در بحرین برای کمک به تیم ملی گفت:

با همه جا از وزارت خارجه گرفته تا سایر نهادها به دنبال کمک گرفتن هستیم تا تیم صعود کند.
خورشیدی در مورد ارتباط کلامی با اسکوچیچ گفت:

اول انگلیسی صحبت می کنم. زبان انگلیسی من خوب است و 6-7 سال هم با مربیان کروات کار کرده ام و زبان کروات هم متوجه می شوم. اسکوچیچ می توانست مترجم کروات داشته باشد اما ترجیح داد مترجم انگلیسی داشته باشد. مشکلی از این جهت نداریم و تمام سعی و تلاش مان این است که مشکلات را از سر راه برداریم و بازیکنان بدون مشکل در بحرین حاضر شوند.
خورشیدی در مورد شرایط سخت تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی گفت:

من امروز در رادیو شنیدم که گفتید همه باید به تیم ملی کمک کنید و ما ممنون شما هستیم. همه می دانیم که ایرانی ها مرد روزهای سخت هستند و با قدرت در میدان حاضر می شویم، با وجود شرایط سخت صعود کنیم. لازم می دانم بگویم که سن و سالم کم نیست مقابل پیشکسوتان فوتبال سر تعظیم فرود می آورم از نظرات آنها استفاده کردم و خواهم کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.