یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

کونته: بین من و مورینیو احترام متقابل وجود دارد؛ در مورد ماندنم در اینتر بعدا تصمیم می گیریم

کونته: بین من و مورینیو احترام متقابل وجود دارد؛ در مورد ماندنم در اینتر بعدا تصمیم می گیریم

مربی اینتر از بازگشت مورینیو به فوتبال ایتالیا استقبال کرد اما باز هم حاضر نشد در مورد ماندنش در اینتر صحبت کند.

به گزارش ایران وررزشی و به نقل از  Le Iene، اینتری ها بعد از یک دهه توانستند در مسابقات این فصل مجددا قهرمانی در سری آ را با آنتونیو کونته تجربه کنند و این روزها در حال شادی کردن و جشن گرفتن هستند اما مساله ای که حالا ذهن هواداران را درگیر کرده است، مساله ماندن مربی ایتالیایی در اینتر است. این مربی روز گذشته با حضور در یک برنامه تلویزیونی در مورد قهرمانی در اینتر، حضور مورینیو در رم، آینده اش در نراتزوری و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

قهرمانی با اینتر
قهرمانی لذت زیادی برای باشگاه، بازیکنان و هواداران داشت. این قهرمانی را با خانواده ام جشن گرفتم. آیا اینتر در قلب من است؟ بعد از حضور در این تیم تبدیل به یکی از اصلی ترین هواداران اینتر شدم و در مقابل همه چیز و همه کس برای اینتر جنگیدم. خیلی ها می پرسند قلبم آبی و مشکی است یا سفید و مشکی. باید بگویم باری، یوونتوس، چلسی، اینتر و... همه در قلب من جای دارند.
حضور مورینیو در سری آ
او مربی بزرگی است و کارهای زیادی انجام داده است. برگشت مورینیو به سری آ قطعا خبر خوبی است. برای او به جز مواقعی که مقابل اینتر بازی می کند، آرزوی موفقیت دارم. احترام متقابل زیادی بین ما وجود دارد و اگر او را ببینم بغلش خواهم کرد.
رونالدو بهتر است یا لوکاکو
کریستیانو بارها نشان داده است چه بازیکن ارزشمندی است. او یک قهرمان است ولی لوکاکو نیز این توانایی را دارد تا کارهای بسیار مهمی انجام دهد.
تبریک آنیلی
آیا آنیلی با من تماس گرفت؟ نه تماسی برقرار نشد. دیدم که با ژانگ تبریک گفته است و همین برایم کافی است.
آینده
در حال حاضر می خواهم از قهرمانی لذت ببرم و بعدها این زمان وجود دارد که ارزیابی های لازم را انجام دهیم و با مدیریت باشگاه و سایر اعضای هیئت مدیره دیدار داشته باشیم. کاری را خواهیم کرد که برای اینتر بهتر باشد. آیا می مانم؟ فقط می توانم بگویم کاری خواهیم کرد که به صلاح اینتر باشد.
اریکسن
او بسیار صبور بود. اندکی طول کشید تا بتواند خودش را با سیستم تیم تطبیق دهد ولی می دانستیم که می تواند کارهای بسیاری برای تیم بکند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.