شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

محمود فکری: شرایط نفت مسجد سلیمان مثل نساجی سال گذشته است

محمود فکری: شرایط نفت مسجد سلیمان مثل نساجی سال گذشته است

محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره وضعیت تیمش در ادامه لیگ بیستم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، محمود فکری در خصوص آخرین شرایط نفت مسجد سلیمان به فارس گفت:

ما در تهران اردویی را برگزار کردیم و امروز هم یک بازی درون‌ تیمی انجام دادیم و تا روز شنبه به بازیکنان استراحت داده‌ایم و از این روز در مسجد سلیمان به تمرینات مان ادامه خواهیم داد.
محمود فکری افزود:

شرایط از روزی که به اینجا آمدم تقریبا خوب است و باشگاه هم در تلاش است پاداش و مقداری پول به بازیکنان تزریق کند تا با شرایط روحی مناسب‌ تری در لیگ برتر به کارمان ادامه بدهیم.
فکری در خصوص دیدار آینده تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز گفت:

اگر چه تیم حریف اعلام کرده در مسابقات شرکت نمی‌‌کند، اما ما به این موضوع توجهی نداریم. نتایج ماشین‌سازی روی تیم‌ های دیگر تأثیرگذار است چون با تیم‌های انتهای جدولی بازی دارد و اینکه آنها بگویند ما بازی نمی‌کنیم و یا در مسابقات شرکت نداریم، جز اینکه ذهن بازیکن‌های دیگر را به هم بریزد مسئله دیگری نخواهد داشت.
فکری ضمن انتقاد از تغییرات پی‌ در پی در برنامه‌ ریزی لیگ عنوان کرد:

ابتدا قرار بود 23 اردیبهشت بازی کنیم، ولی به خاطر بازی‌های آسیایی، نمایندگان ایران مسابقات سه روز به تعویق افتاد، از این برنامه‌ریزی اذیت شده‌ایم. شما در هیچ کجای دنیا نمی‌بینید برنامه مسابقات اینقدر تغییر کند.
فکری افزود:

همه دنیا مسابقات شان را چهار روز یکبار برگزار می‌کنند ولی به یکباره بازی ما یک هفته به تعویق می‌افتد. شما تصور کنید یک مربی برای آماده نگهداشتن بازیکن چقدر کار سختی دارد. همین حالا ما بیش از بیست روز بازی نداشته‌ایم و باید مراقب باشیم بازیکنان مصدوم نشوند، کرونا نگیرند و اتفاق دیگری برای آنها رخ ندهد.
فکری در خصوص اینکه ارزیابی‌ اش از نفت مسجد سلیمان چیست، گفت:

تیم ما بازیکنان با انگیزه‌ای دارد و روی بازی‌های پیش‌رو برنامه‌ ریزی کرده‌ ایم. تقریبا می‌توانم بگویم این تیم شبیه تیم سال گذشته نساجی است، چون اگر به یاد داشته باشید، نساجی سال گذشته یکی از گزینه‌های سقوط بود و حالا هم خوشبختانه از روزی که به اینجا آمده‌ایم، شرایط نفت بهتر شده است. البته امیدمان به خداست و تلاش می‌کنیم نتایج خوبی بگیریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.