دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

میرشاد ماجدی: ای کاش شرکت شستا تا بعد از مقدماتی جام جهانی صبر می کرد

میرشاد ماجدی: ای کاش شرکت شستا تا بعد از مقدماتی جام جهانی صبر می کرد

میرشاد ماجدی در خصوص حاشیه های رخ داده برای ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در زمان ریاست مهدی تاج این فدراسیون مبلغ دو میلیون یورو را برای پرداخت بخشی از قرارداد مارک ویلموتس از شستا قرض کرده بود که حالا خسارت ناشی از این قرارداد و بدهی فدراسیون به شستا، انتقال شش دانگ سند تک‌برگ فدراسیون فوتبال و سه دانگ ساختمان باشگاه پرسپولیس به نام شستا صورت گرفت.

میرشاد ماجدی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت:

متاسفانه سرمربی سابق تیم ملی باتوجه به مشکلاتی که برای فدراسیون و تیم ملی فوتبال ایجاد کرده، اکنون همه ما را دچار دردسر کرده است. فدراسیون جدید در راس کار آمده و هر روز با مشکلاتی جدیدی که از قبل به جا مانده درگیر است. این بدان معنا نیست که نمی خواهیم مشکلات را حل نکنیم بلکه نیاز داریم در بهترین زمان ممکن اقدام به حل معضلات کنیم.
او افزود:

اکنون تمام ایران باید کمک حال فدراسیون فوتبال و تیم ملی فوتبال کشورمان باشند تا این تیم بتواند در مسابقات انتخابی که خردادماه در بحرین برگزار می‌شود موفق شود. بجای کمک کردن پا روی خرخره فدراسیون گذاشته شده و هر دم شاهد بروز یک مشکل جدید هستیم.
رییس کمیته جوانان در ادامه گفت:

این موضوعات قابل حل است. ای کاش شرکت شستا صبر می کرد و بعد از مقدماتی جام جهانی و دیدارهای سخت پیش رو، اقدام به این‌کار می‌کرد. اکنون وقت حمایت از فدراسیون است و باید تمرکزمان روی مسائل فنی و تدارکاتی تیم ملی بگذاریم نه اینکه شاهد بروز مشکل باشیم.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اکنون زمان حمایت و پشتیبانی از فدراسیون و تیم ملی فوتبال است نه اینکه با فشار، شرایط را به گونه ای فراهم کنند که در نهایت دچار مشکلات عدیده شویم گفت:

چه زمانی دولت و مسئولین کمک خواهند کرد؟ زمانی که کار از کار بگذرد همه منتقد می‌ شوند، نمایندگان مجلس باید پا پیش بگذارند و به فوتبال کمک کنند. نمی‌توانند این فوتبال را به حال خود رها کنند.
ماجدی در پایان گفت:

رییس فدراسیون فوتبال یک تنه در حال فراهم کردن شرایطی است که تیم ملی با خیال راحت به بحرین سفر کند. این انصاف نیست که در این زمان بسیار حساس مجموعه فدراسیون را زیر فشار بگذارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.