یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

معاون حقوقی پرسپولیس: شش دانگ ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون

معاون حقوقی پرسپولیس: شش دانگ ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون

ایمان حسین‌ پور معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در نشست خبری امروز سرخپوشان شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، ایمان حسین‌ پور در نشست خبری آنلاین امروز گفت:

خیلی به دنبال مصاحبه نبودم و خارج از رسانه باشگاه صحبت نکرده‌ام. مباحث حقوقی عموما حاشیه‌ سازی می‌کند و حضور من در این نشست خبری به دلیل دستور مدیرعامل بوده تا شفاف‌ سازی کنیم و هواداران و اصحاب رسانه اطلاعات دقیق را از برخی پرونده‌ها به دست بیاورند.
حسین پور ادامه داد:

وقتی به باشگاه آمدم از یک تیم حقوقی توانمند کمک گرفتم و تشکر می‌کنم از آنها که هیچ چشمداشتی ندارند و فقط به من و باشگاه کمک می‌کنند. حدد 7-8 وکیل حضور دارند و 80 پرونده در باشگاه است. درباره بسیاری از آنها پیش از این اقدامی صورت نگرفته و ما با اصرار هیئت مدیره برخی از پرونده‌ها را استارت زدیم. پرونده‌ای داریم که بالغ بر 5 میلیارد تومان بدهی بوجود آورده بود که مجددا اعاده دادرسی دادیم و توقف اجرای این آرا را خواستیم. در بسیاری از این پرونده‌ها آرایی که صادر شده ما اغنا نشدیم و مجبور شدیم که دوباره کار کنیم.
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده شستا و اینکه از طرف فدراسیون فوتبال و این شرکت اعلام شد این پرونده بسته شده ولی مجددا مباحثی در این خصوص مطرح شده است، گفت:

وقتی به باشگاه آمدیم پرونده‌ای به ما داده نشد و ما پرونده به پرونده سعی کردیم تا اطلاع کسب کنیم. ناگهان با خبری مواجه شدیم که شستا 3 دانگ باشگاه را توقیف کرده است. بعد از این اتفاق پیگیر شدیم و یکسری فایل‌های تصویری را دیدیم که مسئولان شستا گفتند مطالبات‌مان را گرفتیم. این صحبت‌ها دلگرمی برای ما بود مبنی بر اینکه خبری که در فضای مجازی منتشر شده درست نبوده است.
حسین‌پور افزود:

وقتی با معاون اجرایی باشگاه صحبت کردیم قرار شد از فدراسیون پیگیری کنند. فدراسیون هم اعلام کرد مشکلی در خصوص این پرونده وجود ندارد. در خصوص ساختمان باشگاه به مدارک خوبی دست پیدا کردیم که کل ساختمان در زمان ریاست آقای دادکان برای باشگاه پرسپولیس خریداری شده و اینطور نبوده که برای فدراسیون باشد و بگویند باشگاه پرسپولیس در این ساختمان مستقر شود. این باشگاه برای پرسپولیس خریداری شده و بسیاری از مبالغ آن توسط باشگاه پرداخت شده است.
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد:

تابلویی در ورودی باشگاه نصب شده که صراحتا گفته توسط دادکان برای باشگاه پرسپولیس خریداری شده است. این ساختمان متعلق به پرسپولیس و هواداران آن است. این مسیر طی شد تا دوباره خبری جدید آمد که شستا 3 دانگ را برای خودش کرده است. تا این لحظه نمی‌دانیم این خبر درست است یا نه  و یک خط به ما گزارش نداده‌اند. سند این ساختمان هنوز به نام فدراسیون است و به نام پرسپولیس نخورده است  اقدامات قضایی‌مان را کرده‌ایم تا اگر این موضوع صحت داشته باشد پیگیر موضوع باشیم. هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است. شستا موضوعی را به ما نگفته و فدراسیون هم نامه‌ای نزده است. ما نامه زده‌ایم که اگر امکان حل این موضوع وجود دارد، بتوانیم ورود جدی داشته باشیم تا از منافع‌مان دفاع کنیم. تیم مدیریتی باشگاه تمام تلاشش را انجام می‌دهد که ثبات و آرامش فکری هم برای کادرفنی و بازیکناهن تیم و هم هواداران بوجود بیاید. از نظر بنده با مدارکی که داریم، 6 دانگ مدارک ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است و به فدراسیون تعلق ندارد که شستا بخواهد برای خودش به نام بزند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.