شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

حضور 4 هزار هوادار منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان

حضور 4 هزار هوادار منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان

حدود 4 هزار هوادار منچسترسیتی اجازه تماشای مسابقه فینال لیگ قهرمانان این فصل در استانبول را به دست خواهند آورد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تایمز، منچسترسیتی شب گذشته توانست با پیروزی مقابل پاری سن ژرمن مجوز حضور در فینال مسابقات این فصل لیگ قهرمانان را به دست بیاورد و از آن زمان به بعد صحبت های فراوانی در مورد حضور هواداران این تیم در دیدار فینال لیگ قهرمانان که در استانبول برگزار می شود، به وجود آمده است. به خاطر شیوع کرونا در حال حاضر هواداران اجازه حضور در مسابقات را ندارند و یا به شکل بسیار محدود و در رویدادهایی خاص پا به ورزشگاه می گذارند.  با این حال تایمز مدعی است که یوفا قصد دارد به 8 هزار نفر اجازه حضور در دیدار فینال را بدهد. این یعنی به منچسترسیتی و برنده دیدار رئال مادرید و چلسی، هریک 4 هزار بلیت اختصاص داده خواهد شد تا با قوانین و ضوابطی خاص به هواداران واجد شرایط داده شود.

گفته می شود یوفا قصد دارد یک سوم ورزشگاه آتاتورک را به هواداران اختصاص دهد که چیزی در حدود 25 هزار بلیت خواهد شد. بلیت های اضافه نیز به اعضای کمیته برگزار، مسئولان یوفا، فدراسیون ها، حامیان مالی و رسانه ای و... اختصاص پیدا خواهد کرد.

با وجود سهمیه نسبتا کم دو باشگاه فینالیست، گفته می شود اگر باشگاه ها بتوانند برنامه سفری مناسبی برای هوادارانشان تدارک ببینند، اجازه فروش بلیت های بیشتر نیز خواهند داشت. گفته می شود شاید هواداران در آستانه ورود به ترکیه ممکن است مجبور شونند برگه واکسینه شدن یا تست منفی کرونا را ارائه دهند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.