یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

رونالد کومان: بازی مقابل اتلتیکو مادرید مهم است اما تعیین کننده نیست

رونالد کومان: بازی مقابل اتلتیکو مادرید مهم است اما تعیین کننده نیست

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس این تیم با اتلتیکو مادرید حاضر شد و در مورد این دیدار، محرومیتش و آنسو فاتی صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، رونالد کومان در این کنفرانس خبری گفت:

در طول یک فصل همیشه فراز و نشیب هایی وجود دارد. ما در زمینه های زیادی بهبود پیدا کردیم تا به جایی که هستیم برسیم و سه ماه پیش، انتظار شرایط فعلی را نداشتیم. حال من درک می کنم که این روزی است که می تواند قدم مهمی برای ما باشد. باید بسیار آماده باشیم. ما دو تیم خوب هستیم و با دو تیم دیگر می جنگیم. سبک هر تیمی متفاوت است و نمی توان این چهار تیم را با هم مقایسه کرد. فکر نمی کنم نتیجه بازی فردا تعیین کننده باشد. مهم است، بله اما تعیین کننده نیست. من متقاعدم که اگر چهار بازی باقی مانده را ببریم، قهرمان می شویم.
شکایت به دادگاه عالی ورزش اسپانیا؟

نمی دانم چرا هنوز نتیجه ای نگرفته ایم. من دوست دارم در این بازی حاضر باشم اما اگر نشد، مشکلی نیست. کادر فنی ما در طول بازی با والنسیا نشان دادند که عالی هستند. فکر می کنم محرومیتم یک موضوع شخصی علیه من بود. چیزی که من گفتم، نمی توانست دلیلی برای دو جلسه محرومیت من باشد. فکر می کنم قضیه فراتر از آن است داور بازی فردا؟ فکر نمی کنم که نیازی باشد در مورد داورها صحبت کنم. در کل، فدراسیون یکی از بهترین داورها را برای این دیدارها انتخاب می کند. ما امیدواریم که او به درستی تصمیم بگیرد.
قبل از سفر آنسو فاتی به پرتغال، با او صحبت کردم و ما او را تشویق کردیم و به او روحیه دادیم. چیزهایی بودند که برای او خوب پیش نرفتند زیرا شش ماه زمان زیادی است و مهم ترین چیز این است که او ریکاوری خواهد کرد و فصل بعد همراه ما خواهد بود.
کاملاً مشخص است که من روی دمبله حساب می کنم، همان طور که روی تمام بازیکنان دیگری که در لیست هستند حساب می کنم. دمبله می تواند بازی کند. اتفاقات زیادی در طول بازی ممکن است رخ دهد. ما بهترین تیمی که فکر می کنیم با آن می توانیم بازی را ببریم، به زمین می فرستیم.
بهترین چیز برای ما این است که لئو مسی بماند چون این به معنای ادامه دادن با بهترین بازیکن جهان است. البته که ما در مورد پیش فصل، خریدها، نحوه بهبود دادن تیم و چیزهای دیگری صحبت می کنیم و این طبیعی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.