چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

پیشنهاد 1.8 میلیارد پوندی دنیل اک برای خرید باشگاه آرسنال

پیشنهاد 1.8 میلیارد پوندی دنیل اک برای خرید باشگاه آرسنال

دنیل اک تمایل دارد مالکیت باشگاه آرسنال را از آن خود کند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تلگراف، دنیل اک، یک میلیارد سوئدی و مدیرعامل اسپاتیفای که یک رسانه جاری در زمینه موسیقی، پادکست و ویدیو است، قصد دارد با پیشنهادی فوق العاده، برای خرید باشگاه آرسنال اقدام کند. در حال حاضر و پس از اینکه توپچی ها یک فصل ناامید کننده را پشت سر گذاشته اند، تنش در امارات در حال افزایش است؛ در چنین شرایطی، دنیل اک آماده است تا یک پیشنهاد 1.8 میلیارد پوندی به استن کرونکه (مالک فعلی آرسنال) ارائه دهد تا بتواند مالکیت باشگاه لندنی را از آن خود کند.

دنیل اک همین حالا هم از حمایت اساطیری آرسنال (دنیس برکمپ، تیری آنری و پاتریک ویرا) برخوردار است. اک پیش از این هم آماده بود تا پیشنهاد خود را با کرونکه ارائه دهد اما از آنجایی که اسطوره های آرسنال توصیه کردند که این اقدام باعث ایجاد حواس پرتی پیش از نیمه نهایی لیگ اروپا می شود، میلیاردر سوئدی ترجیح داد اقدامی انجام ندهد. در هر صورت انتظار می رود کرونکه که پیش از این در بیانیه ای از علاقه خود برای ادامه کار در آرسنال خبر داده، اولین پیشنهاد دنیل اک را رد کند؛ اقدامی که البته اک انتظار آن را دارد و مشکلی با طولانی شدن مذاکرات ندارد.

علاقه اک به خرید آرسنال و مبلغ پیشنهادی او، از همان ابتدا هم ربطی به حضور یا عدم حضور این تیم در لیگ قهرمانان اروپا نداشته است. کارشناسان تخمین زده اند که کرونکه تاکنون در آرسنال 900 میلیون یورو خرج کرده است که این یعنی او در صورت پذیرفتن پیشنهاد اک، می تواند سرمایه اولیه خود را دو برابر کند. ظاهرا دنیل اک پیش از این با تعدادی هواداران آرسنال ملاقات کرده و برنامه های خود را در صورت خرید باشگاه، به آنها توضیح داده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.