یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

حمید درخشان: هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس نمی‌ تواند برای لژیونر شدن سکوی پرتاب باشد

حمید درخشان: هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس نمی‌ تواند برای لژیونر شدن سکوی پرتاب باشد

حمید درخشان در خصوص جدال تیم های پرسپولیس و سپاهان صحبت هایی را انجام داده است

به گزارش ایران ورزشی، حمید درخشان درباره تقابل یکشنبه شب پرسپولیس و سپاهان به ایرنا گفت:

هر ۲ تیم شرایط خوبی دارند. سپاهان تیم خوب و مقتدری است و پرسپولیس شب سختی مقابل این تیم دارد. سپاهان امسال جدی‌ترین رقیب پرسپولیس برای کسب قهرمانی است و نمی‌شود به هیچ عنوان آنها را دست کم گرفت.
او ادامه داد:

از آن طرف هم پرسپولیس آماده است و شرایط بچه‌ها از نظر تجربی هم در این مدت بهتر شده است. به همین دلیل منتظر هستم تا یک بازی جذاب را از نظر فنی از ۲ تیم ببینم.
پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش نتیجه بازی این تیم با سپاهان در سرنوشت قهرمانی لیگ تاثیر دارد؟ گفت:

با توجه به اینکه دو تیم از نظر امتیازی مثل هم هستند نتیجه این بازی تا حدودی می‌تواند تعیین کننده قهرمان لیگ باشد.  به هرحال یک دیدار ۶ امتیازی است. از نظر من بازی پرسپولیس و سپاهان و همچنین بازی پرسپولیس و استقلال نقش تعیین کننده‌ای در سرنوشت امسال لیگ دارد.
درخشان در خصوص زوج شهریار مغانلو و عیسی آل‌کثیر اضافه کرد:

تا قبل از این، دستِ کادر فنی بسته بود و پرسپولیس با یک مهاجم بازی می‌کرد اما الان با وجود این ۲ بازیکن مشکلی نیست. شهریار و عیسی اگر کنار هم هماهنگ شوند متوقف کردن آنها کار بسیار سختی است.
درخشان درباره جدایی احتمالی چند بازیکن در پایان فصل از پرسپولیس و نگرانی هواداران در این خصوص گفت:

پرسپولیس تیمی است که همه دوست دارند در آن بازی کنند. هر کسی هم می‌خواهد برود به بقیه نگاه کند که چه سرنوشتی داشتند. البته یک بازیکن زمانی که کاملاً در پرسپولیس پخته شود می‌تواند برای پیشرفت لژیونر شود. به نظرم فوتبالیست وقتی می‌خواهد به پرسپولیس بیاید باید نسبت به تیم‌های دیگر آپشن کمتری هم داشته باشد چون در هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس به این شکل شرایط فوق‌العاده وجود ندارد.
پیشکسوت پرسپولیس گفت:

واقعیت این است بازیکنان باید بدانند که هر چه دارند از این تیم است. اگر در آن بازی نمی‌کردند کسی آنها را نمی‌شناخت، پس بهترین تیم برای آنها پرسپولیس است. شما ببینید تیم فقط ۶ بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان انجام داده بازیکنان این همه پیشنهاد خارجی دارند. در هیچ تیمی چنین امکانی برای بازیکنان وجود ندارد و هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس نمی‌تواند برای لژیونر شدن سکوی پرتاب باشد. همین مسئله هم بزرگی پرسپولیس را ثابت می‌کند.
دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان از هفته ۲۲ رقابت های لیگ برتر فوتبال، یکشنبه ساعت ۲۰:۲۵ برگزار خواهد شد. سپاهان با ۲۱ بازی ۴۴ امتیازی است و پرسپولیس با یک بازی کمتر و ۴۱ امتیاز در رده دوم جای دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.