یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

جوئل گلیزر قول داد: سرمایه گذاری روی منچستریونایتد و امکانات باشگاه را افزایش می دهیم

جوئل گلیزر قول داد: سرمایه گذاری روی منچستریونایتد و امکانات باشگاه را افزایش می دهیم

جو گلیزر با ارسال نامه ای در انجمن هواداران منچستریونایتد، از اراده خود برای تقویت رابطه این باشگاه با هواداران و همچنین افزایش سرمایه گذاری روی تیم خبر داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی منچستریونایتد، مالک مشترک منچستریونایتد قول داده است که در پایان فصل جاری شخصا با نمایندگان هواداران باشگاه دیدار کند و صحبت های آن ها را بشنود. وی همچنین قول داده است تا سرمایه گذاری مضاعفی برای تقویت تیم، ارتقای ورزشگاه اولدترافورد و زمین تمرین تیم صورت بگیرد. در بخشی از این بیانیه آمده است:

ما در طول سالیان سال، حامی سرمایه گذاری پایدار در تیم بوده ایم و چنین چیزی، این تابستان ادامه خواهد یافت. ما متوجه هستیم که سرمایه گذاری ما روی اولدترافورد و مجموعه تمرینی مان برای این که امکانات باشگاه در زمره برترین های اروپا بماند، باید به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کند.
جوئل گلیزر بار دیگر بابت اشتباه خود جهت عضویت در سوپر لیگ اروپا عذرخواهی کرد و گفت:

می خواهم به شما تضمین بدهم که من و خانواده ام عمیقا به منچستریونایتد اهمیت می دهیم و بابت حفاظت از آن و تقویت کردن این باشگاه ضمن احترام گذاشتن به ارزش ها و سنت هایش، بسیار احساس مسئولیت می کنیم. رقابت کردن بر سر مهم ترین جام ها، ارائه فوتبالی جذاب با تیمی که متشکل از مهره های خارجی با کیفیت و چندین استعداد بومی در سطح برترین های دنیا باشد، اولویت ما است و خواهد بود. ما احساس می کنیم تحت هدایت اوله (گونار سولسشر) کاملا در مسیر درستی قرار داریم.
او همچنین در بخشی از این نامه، از آمادگی خود برای مشارکت دادن هواداران در تصمیم گیری های کلان باشگاه گفت. گلیزر گفته است که روند سهامدار شدن هواداران در باشگاه را تسریع خواهد بخشید. گفتنی است که انجمن هواداران منچستریونایتد متشکل است از: دارندگان بلیت فصل باشگاه، اعضای آن، پایگاه های هواداری ثبت شده، کانون هواداران بالای ۶۵ سال، هواداران معلول و اهالی شهر منچستر. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.