یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: دلم برای بازیکنانم می سوزد

اوله گونار سولسشر: دلم برای بازیکنانم می سوزد

اوله گونار سولسشر به هیچ وجه از برنامه ریزی لیگ برتر راضی نیست و می گوید ممکن است در دو بازی پشت سر هم، دو ترکیب کاملا متفاوت به زمین بفرستد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل MEN، منچستریونایتد ظرف پنج روز باید سه بازی در لیگ برتر انجام بدهد و به ترتیب به مصاف استون ویلا، لسترسیتی و لیورپول برود. اگر بازی شب قبل مقابل آاس رم را هم لحاظ کنیم، آن ها طی هشت روز ۴ بازی انجام می دهند. سولسشر در پاسخ به این که آیا این برنامه ریزی به سود حریفان منچستریونایتد خواهد بود، گفته است:

بستگی به این دارد که در کدام مسابقه، از چه ترکیبی استفاده کنم. شاید یکی از آن ها راضی نباشد چرا که من از کل نفرات اصلی مقابل آن ها استفاده کنم و سپس در بازی بعدی، یازده نفر دیگر بازی کنند. بازی کردن ساعت ۱۴:۰۰ در روز یکشنبه مشکلی نیست؛ ما از قبل برای آن بازی برنامه ریزی کرده بودیم. مشکل بزرگ، بازی کردن در روز سه شنبه و پنجشنبه، پس از بازی کردن در روز پنجشنبه و یکشنبه است.
وی افزود:

دلم برای بازیکنان می سوزد. واقعا دلم برای آن ها می سوزد که چنین فصل فوق العاده ای را سپری کردند و به فینال رسیدند، حالا من باید به جای صحبت کردن در مورد عملکردشان، اینجا بنشینم و درباره این مسائل حرف بزنم. آن ها هر چه در توان داشتند به کار گرفتند و به معنای واقعی حیرت انگیز بودند. من بسیار بسیار خوشحالم که به این جایگاه رسیده ایم. تنها کاری که باید انجام بدهیم، ارائه بهترین عملکرد است. تنها آرزویم این است که کسی مصدوم نشود. مصدومیت ها بزرگ ترین دغدغه من هستند.
سولسشر به طور مشخص در مورد فشاری که بر برخی بازیکنان کلیدی تیمش از جمله هری مگوایر وارد است، گفت:

  هری مگوایر از زمان پیوستن به ما، در تمامی دقایق بازی های لیگ برتری تیم بازی کرده است. به نظرم الان چنین چیزی امکان پذیر نیست. این رکورد دیگری است که او می تواند به آن ببالد ولی واقعا نمی توانم تصور کنم این روند ادامه داشته باشد. دو بازی ظرف سه روز سخت است ولی در کریسمس بیشتر می توان آن را درک کرد. اما پس از چنین فصل بلندی و انجام این تعداد بازی، واقعا از قبل هم سخت تر است... چهار بازی ظرف هشت روز، واقعا غیر ممکن است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.