یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

رایان گراونبرخ در رادار بارسلونا؛ جانشین بوسکتس از هلند می آید؟

رایان گراونبرخ در رادار بارسلونا؛ جانشین بوسکتس از هلند می آید؟

بازیکن جوان آژاکس یکی از گزینه های بارسلونا در پنجره تابستانی نقل و انتقالات خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، رایان گراونبرخ یکی از بازیکنانی است که از فصل گذشته به ترکیب تیم اصلی آژاکس راه پیدا کرد و توانسته نمایش های خوبی برای تیم هلندی داشته باشد. این بازیکن 18 ساله خیلی زود توانسته انتظارات را بر آورده کند و این موضوع از چشمان رونالد کومان، مربی بارسلونا دور نمانده است و نشریات هلندی معتقدند، این بازیکن در رادار بارسلونا برای بازار نقل و انتقالات قرار دارد.

این بازیکن جوان، قدی 190 سانتی متری دارد و از همین حالا او را با رایکارد مقایسه می کنند و به نظر می رسد کومان قصد دارد این بازیکن را جانشین بوسکتس کند. بارسا قصد دارد برای فصل آینده خط هافبک خود را تقویت کند اما به نظر نمی رسد به خدمت گرفتن گراونبرخ کار آسانی باشد. بازیکن جوان تا سال 2023 قرارداد دارد و چندین تیم دیگر نیز وضعیت او را مد نظر دارند که در میان آنها می توان به منچستریونایتد و یوونتوس اشاره کرد. با توجه به این که مدیربرنامه های گراونبرخ، مینو رایولا است، خرید این بازیکن قطعا مشکلات بیشتری هم خواهد داشت. تنها نکته مثبت در این ماجرا رابطه خوب بارسلونا با آژاکس بعد از خرید دست و دی یونگ از این تیم است.

بارسلونا یک بار هم در زمانی که گراونبرخ 15 ساله بود برای خرید این بازیکن تلاش کرد ولی در نهایت موفق نشد. بارسایی ها حتی سعی کردند در هنگام خرید دی یونگ هم این بازیکن را در قرارداد بگنجانند اما شرایط قرارداد دی یونگ به قدری پیچیده بود که در نهایت تصمیم گرفته شد نام بازیکن دیگری به قرارداد دی یونگ اضافه نشود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.