یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

مسئول روابط عمومی استان مرکزی: مشکل ورزشگاه امام خمینی حل شده است

مسئول روابط عمومی استان مرکزی: مشکل ورزشگاه امام خمینی حل شده است

مسئول روابط عمومی استان مرکزی گفت: مسابقات آتی آلومینیوم سازی اراک در استادیوم امام خمینی (ره) برگزار می‌شود

به گزارش ایران ورزشی، محمد همتی، مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی به مهر گفت:

اداره کل ورزش و جوانان بارها در جلسات مختلف از باشگاه آلومینیوم اراک خواسته است که با توجه به حضور مستمر این باشگاه در فوتبال کشور برابر قوانین و مقررات اصل ۴۴ قانون اساسی به ازای پرداخت هزینه‌ها در قالب پروژه مشارکت، نگهداری ورزشگاه ۱۵ هزار نفری امام خمینی (ره) را خود بر عهده بگیرد.
او افزود:

بسیاری از باشگاه‌های کشور به عنوان یکی از سرمایه‌های اصلی و پایدار خود استادیوم‌های ورزشی را در اختیار گرفته و با برنامه ریزی های بلند مدت خود در جهت توسعه فوتبال و رشته‌های دیگر از آن بهره برداری می‌کنند. اما باشگاه آلومینیوم حتی نسبت به پرداخت حداقل هزینه‌ها نیز اقدامی نکرده است.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت:

تاکنون اعتباری برای تکمیل و بازسازی استادیوم امام خمینی (ره) اراک و شهید چمران ساوه تخصیص نیافته است و تمامی اقداماتی که در راستای آماده سازی استادیوم‌ها انجام پذیرفته از منابع داخلی اداره کل در سال‌های ۹۸و ۹۹ تخصیص و تأمین شده است.
همتی اضافه کرد:

یکی از تولید کنندگان موفق داخلی و بومی استان که در راستای نوررسانی ۲ ورزشگاه با این اداره کل همکاری داشتند نسبت به عدم دریافت مطالبات خود معترض است و در هفته گذشته اعلام کرد در صورت عدم همکاری مسئولان تجهیزات نور ورزشگاه امام خمینی (ره) را جمع آوری می‌کند و با این کار امکان میزبانی نماینده استان مرکزی در لیگ برتر سلب می‌شود.
همتی در پایان گفت:

در نهایت با پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان این موضوع حل و فصل شد و مسابقات آتی آلومینیوم سازی اراک در استادیوم امام خمینی (ره) برگزار می‌شود اما از باشگاه آلومینیوم اراک انتظار می‌رود نسبت به حفظ و نگهداری محل برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال که در اجاره باشگاه است همکاری و توجه بیشتری داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.