یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

نماز جماعت الهلالی ها سوژه رسانه ها شد

نماز جماعت الهلالی ها سوژه رسانه ها شد

تعدادی از بازیکنان الهلال و یکی از مربیان این تیم پیش از آغاز دیدار این تیم برابر الشباب نماز جماعت به پا داشتند

به گزارش ایران ورزشی، الهلالی ها شب گذشته توانستند برابر تیم مدعی الشباب به یک برد ارزشمند و پرگل برسند. دیدار مهمی که سه امتیاز آن برای هر دو تیم حیاتی به نظر می رسید و به همین دلیل خبرنگاران و گزارشگران و تصویربرداران بسیاری در ورزشگاه حضور داشتند تا هیچ حاشیه ای از دست آنها در امان نماند و به همین دلیل تمامی اتفاقات جالب و حاشیه ای پیش از آغاز دیدار با استقبال عکاسان و تصویربرداران زیادی روبرو شد. یکی از این اتفاقات جذاب پیش از آغاز بازی، نمازخواندن تعدادی از بازیکنان تیم الهلال و کمک مربی این تیم بود.
در حالی هنوز ساعتی تا آغاز این دیدار باقیمانده بود تعدادی از بازیکنان الهلال به همراه یکی از مربیان این تیم در کنار زمین، اقدام انجام فریضه نماز کردند و آن را به صورت جماعت آن را بر پا داشتند.

این حرکت الهلالی ها مورد توجه همه رسانه هایی که برای پوشش این بازی به ورزشگاه آمده بودند قرار گرفت و تصاویر و فیلم های مربوط به آن، در بسیاری از رسانه های ورزشی عربستان منتشر شد.

بازی دو تیم الهلال و الشباب در پایان با نتیجه پنج بر یک به سود الهلال به پایان رسید و این تیم توانست از سد تیم مدعی الشباب بگذرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.