یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

معتقدم یوونتوس در نهایت به لیگ قهرمانان می رسد

دینو زوف: اگر جای دوناروما بودم، برای دستمزد بیشتر چنین کارهایی نمی کردم

دینو زوف: اگر جای دوناروما بودم، برای دستمزد بیشتر چنین کارهایی نمی کردم

دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایتالیا به دوناروما توصیه کرد دست از حاشیه سازی بردارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپرت، این روزها حواشی زیادی پیرامون آینده جان لوئیجی دوناروما، دروازه بان جوان باشگاه میلان وجود دارد. دوناروما هنوز قراردادش با میلان را تمدید نکرده است و در حال حاضر نیز هرگونه مذاکره ای برای تمدید به انتهای فصل و پایان مسابقات موکول شده است. حال دینو زوف، دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایتالیا در مصاحبه ای با نشریه گاتزتا توصیه هایی برای دوناروما داشته است. دروازه بان سابق تیم ملی در این باره گفت:

دوناروما دروازه بانی فوق العاده است و کیفیتی بالا دارد. اگر جای او بودم، برای دستمزد بیشتر چنین حواشی ایجاد نمی کردم. او بسیار جوان است و در تیمی فوق العاده بازی می کند. به نظرم به چیز دیگری احتیاج ندارد. به نظرم در نهایت تصمیم آخر را خودش باید بگیرد و اگر میلان به لیگ قهرمانان نرسد، می توان در مورد جدایی او حرف زد چون آن موقع شرایط فرق می کند. با این وجود حتی یک بچه هم باید نسبت به تصمیماتی که می گیرد مسئولیت پذیر باشد. او توانایی زیادی دارد اما پیشرفت کردنش فقط به خودش بستگی دارد.
این دروازه بان در مورد تغییرات فوتبال در طول 30 سال اخیر نیز گفت:

بازیکنان از نظر تکنیکی بسیار بهتر هستند. بیشتر از قبل مصدوم می شوند اما از نظر تکنیکی بهتر شده اند. در مورد دوناروما نیز باید بگویم به نظرم می تواند بهتر و بهتر شود. او جوان است و یک دنیا پیش روی او است. دوناروما توانایی انجام هرکاری را دارد.
او در مورد پایان سلطه یوونتوس در فوتبال ایتالیا و احتمال غیبت این تیم در لیگ قهرمانان سال آینده نیز گفت:

بسیار عجیب است که  یوونتوس را در لیگ قهرمانان نبینیم. فکر می کنم در نهایت آنها موفق به کسب سهمیه خواهند شد. به نظرم این تیم بیشتر از سایر تیم ها کیفیت دارد. اگر بانوی پیر بتواند به جمع 4 تیم برتر برسد، نگه داشتن پیرلو کار درستی خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.