سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

کاغذی که هیچگاه مثل روز اول نمی‌شود

کنایه محمد انصاری با انتشار یک ویدئوی جالب

کنایه محمد انصاری با انتشار یک ویدئوی جالب

محمد انصاری هم از مسئولان باشگاه ناراحت است و این دلخوری از بین نمی‌رود، حتی اگر آنها او را یک فصل دیگر بخواهند و از این مدافع برای بازگشت دعوت کنند.

کنایه محمد انصاری با انتشار یک ویدئوی جالب

امیر اسدی / محمد انصاری بدون شک یکی از مهمترین بازیکنان سال‌های اخیر پرسپولیس بود که بعد از مصدومیت رباط صلیبی، مورد توجه یحیی گل‌محمدی و مسئولان باشگاه قرار نگرفت تا مسیر جدایی را پیش بگیرد. این مدافع چپ 28 ساله تا چند روز قبل تصور می‌کرد که مسئولان پرسپولیس، بعد از اتفاقی که برای زانوی او رخ داده، قراردادش را تمدید خواهند کرد اما رسول‌پناه آب پاکی را روی دست انصاری و حتی محسن ربیع‌خواه ریخت و به آنها تأکید کرد که دیگر جایی در پرسپولیس نخواهند داشت.

انصاری طبق معمول اعتراضی به این ماجرا و تصمیم نشان نداد. او که در دوران محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات که به حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا منجر شد، پیشنهاد هنگفت چینی‌ها را رد کرد تا در پرسپولیس بماند، با بی‌مهرری باشگاه مواجه شد تا به فکر تیم جدیدی برای آینده خود – البته بعد از پایان آسیب‌دیدگی – باشد. طی روزهای اخیر اما به نظر می‌رسد ورق برگشته و با توجه به مشکلاتی که در تمدید قرارداد محمد نادری پیش آمده، مدیران پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی دنبال راهی هستند تا انصاری را وارد لیست کنند. پرسپولیس به جز دفاع چپ، در مرکز خط دفاع و با جدایی شجاع خلیل‌زاده نیز با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم خواهد کرد و چه کسی بهتر از انصاری که بیاید و این معضل را پوشش بدهد.

انصاری با توجه به اینکه می‌تواند هم در دفاع چپ و هم مرکز خط دفاع به میدان برود، دوباره مورد توجه مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار گرفته. این توجه اما با واکنشی نیز از سوی انصاری مواجه شده. این مدافع در استوری واتساپ خود ویدئویی از برانکو منتشر کرد که حرف‌های سرمربی سابق پرسپولیس به فارسی نیز ترجمه شده بود. آن را به چند قسمت تقسیم می‌کند و می‌گوید: «این کاغذ را پاره کردم. می‌توانم دوباره آن را کنار هم قرار بدهم و بچسبانم اما هرگز به کاغذ اول تبدیل نخواهد شد. این کاغذ دیگر کاغذ اولیه نخواهد بود.»

به نظر می‌رسد محمد انصاری با انتشار این ویدئو به مسئولان پرسپولیس کنایه زده و دلخوری خود را اینگونه نشان داده. او که احتمالاً با پیشنهاد بازگشت روبرو شده، قطعاً شبیه همان کاغذی است که دیگر مثل روز اول خود نخواهد شد. انصاری هم از مسئولان باشگاه ناراحت است و این دلخوری از بین نمی‌رود، حتی اگر آنها او را یک فصل دیگر بخواهند و از این مدافع برای بازگشت دعوت کنند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.