شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

آلفرد شرودر: بارسلونا در همان جایگاهی حضور دارد که از 3 ماه قبل آن را می خواستیم

آلفرد شرودر: بارسلونا در همان جایگاهی حضور دارد که از 3 ماه قبل آن را می خواستیم

کادر فنی رونالد کومان از جایگاه بارسلونا رضایت دارد.

به گزارش ایران ورزشی، تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید، در چارچوب دیداری از هفته 35 لالیگا به میزبانی استادیوم نیوکمپ مقابل هم صف آرایی کردند. این بازی در نهایت با نتیجه 0-0 خاتمه یافت. رونالد کومان که همچنان در محرومیت به سر می برد، در این بازی نتوانست تیمش را از کنار زمین هدایت کند و این وظیفه به دستیار اول او، آلفرد شرودر محول شد. شرودر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت:

حالا همه چیز به تیم های مادریدی بستگی دارد
بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. کنترل بازی دست ما بود تا وقتی که بوسکتس مجبور شد زمین را ترک کند. در اواخر نیمه نخست و بدون سرخیو به مشکل خورده بودیم؛ آن هم مقابل تیم خوبی چون اتلتیکو مادرید. همیشه شانس قهرمانی در لالیگا وجود دارد اما حالا کسب این دستاورد به نتایج اتلتیکو مادرید و رئال مادرید بستگی دارد. ما همچنان در کورس باقی ماندیم و 2 امتیاز با اتلتیکو مادرید فاصله داریم.
در همان جایگاهی هستیم که برنامه آن را داشتیم
تیم دیگو سیمئونه فوق العاده است. آنها امروز موقعیت های خطرناکی داشتند، من اما فکر می کنم می توانستیم نتیجه را به سود خودمان رقم بزنیم. موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم، تعدادشان زیاد نبود اما چند تایی بودند. موقعیت اولی که نصیب مسی شد واقعا عالی بود، همچنین فرصت هایی را به وسیله آرائوخو و دمبله از دست دادیم. خلق موقعیت مقابل اتلتیکو مادرید کار دشواری است. در حال حاضر، در جایگاهی حضور داریم که 3 ماه پیش آن را می خواستیم.
مصدومیت بوسکتس
با بوسکتس صحبت کردم و او به من گفت که همه چیز مرتب است، در هر صورت باید منتظر جواب معاینات پزشکی اش باشیم. پس از اینکه سرخیو از زمین خارج شد، به وضوح عدم سازماندهی در خط میانی را مشاهده کردیم. بوسکتس کسی است که به تیم ما اعتماد به نفس می دهد. در بین دو نیمه راجع به مشکل مان در خط هافبک همفکری کردیم و شرایط مان برای نیمه دوم بهتر شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.