چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

اینتر از شکست فرار کرد

اینتر 2-2 مونشن گلادباخ؛ تسلیم شدن در مرام هیچ کدام از دو تیم نبود

اینتر 2-2 مونشن گلادباخ؛ تسلیم شدن در مرام هیچ کدام از دو تیم نبود

وضعیت گروه B با این تساوی و شکست رئال مادرید مقابل شاختار از همان ابتدا بسیار پیچیده شد. هر چیزی در هفته های آتی امکان پذیر است.

به گزارش ایران ورزشی، اینتر که در هر دو فصل اخیر در همان مرحله گروهی از لیگ قهرمانان حذف شده، امشب نیز شروع چندان خوبی در این رقابت ها نداشت و با گل دقیقه 90 روملو لوکاکو از شکست فرار کرد.

 

نیمه اول چندان جذاب نبود و اینتر نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 48 به گل اول دست یافت. روی ارسال دنیله دی آمبریزیو از سمت راست، ضربه دارمیان به مدافعان گلادباخ خورد و در ادامه لوکاکو در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد.

 

در دقیقه 54 و روی حرکت دارمیان باز هم لوکاکو صاحب فرصت خوبی درون محوطه جریمه گلادباخ شد، اما ضربه او به مدافعان حریف برخورد کرد. اما در دقیقه 63 داور بعد از بازبینی صحنه خطای آرتورو ویدال را در محوطه تشخیص داد و بنسباینی موفق شد از روی نقطه پنالتی گل تساوی گلادباخ را وارد دروازه سمیر هندانوویچ کند.

 

اما در دقیقه 85 گلادباخ به گل دوم دست یافت. با پاس زمینی پله آ از زمین خودی، هافمن از سمت راست در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و با یک ضربه دقیق دروازه اینتر را باز کرد.

 

اما در دقیقه 90 اینتر به گل تساوی دست یافت. روی ارسال کرنر از سمت راست، الساندرو باستونی روی توپ اثر گذاشت و لوکاکو در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد. در ادامه فشار اینتر برای گلزنی اثربخش نبود و در نهایت بازی با تساوی 2-2 تمام شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.