شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

استفانو پیولی: می خواهیم طلسم استادیوم یوونتوس را بشکنیم

استفانو پیولی: می خواهیم طلسم استادیوم یوونتوس را بشکنیم

سرمربی میلان بازی با یوونتوس را مهم می داند اما به اعتقاد او، این دیدار سرنوشت ساز نیست.

ایران ورزشی/در چارچوب رقابت های هفته سی و پنجم سری آ ایتالیا، یکشنبه شب ساعت 23:15 به وقت تهران تیم های یوونتوس و میلان در دیداری حساس در مسیر راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم آلیانز به مصاف هم می روند. به گزارش فوتبال ایتالیا، استفانو پیولی، سرمربی روسونری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

بازی با یوونتوس سرنوشت ساز نیست
باید تمام نکات مثبتی که در ماجراجویی مان تا به الان داشته ایم و تجربه ای که با غلبه بر مشکلات مان کسب کرده ایم را به کار گیریم تا در بازی فردا مقابل یوونتوس مثل یک تیم بالغ بازی کنیم. این بازی بسیار هیجان انگیز و زیبا خواهد بود. رویاها فقط وقتی فوق العاده خواهند بود که محقق شوند. ما به استراتژی هایمان باور داریم و می خواهیم اهداف مان را تکمیل کنیم. هر تیمی که بازی فردا را ببرد، شانس خوبی برای صعود به لیگ قهرمانان فصل آینده خواهد داشت اما نتیجه بازی فردا، سهمیه را قطعی نمی کند. بازی های دیگری هم باقی مانده و البته بازی رو در رو با آتالانتا هم در پیش داریم. این یعنی سرنوشت ما در دستان خودمان است.
شکست دادن یوونتوس عالی خواهد بود
شکست دادن یوونتوس یک نتیجه عالی خواهد بود. با این حال، این کار سخت است چون یووه تیمی قوی است اما ما باید خودمان را در چنین بازی هایی اثبات کنیم. می دانیم یوونتوس با کیفیت است اما به توانایی هایمان باور داریم. میلان می خواهد طلسم استادیوم یوونتوس را بشکند و با کیفیت و شدت می توانیم این کار را انجام دهیم. یوونتوس بازیکنان بزرگی دارد و باید کیفیت آن ها را محدود کنیم. ما هم باید توپ را سریع تر به گردش درآورده و غیرقابل پیش بینی تر باشیم.
دوناروما؟ هدف همه تیم یک چیز است
تمدید قرارداد دوناروما؟ در حال حاضر همه بازیکنان میلان فقط یک هدف دارند و این هدف به صلاح تمام تیم است نه نفع یک نفر. به حرفه ای گری بازیکنانم شک ندارم. آن ها برای این پیراهن تا پایان عرق خواهند ریخت. هیچ قطعیتی درباره آینده وجود ندارد اما ما فقط روی بازی فردا متمرکز هستیم. ما از نظر ذهنی برای این بازی کاملا آماده هستیم. پیروزی مقابل یوونتوس، اعتماد به نفس ما را دوچندان خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.