شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

زیدان: هازارد معذرت خواهی کرد و قصد بی احترامی نداشت

زیدان: هازارد معذرت خواهی کرد و قصد بی احترامی نداشت

زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با سویا حضور پیدا کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زین الدین زیدان در صحبت های قبل از بازی گفت:

می دانیم چه چیزی در خطر است، 4 بازی و 4 فینال تا پایان لالیگا باقی مانده است. می خواهیم لیگ قهرمانان را فراموش کرده و تنها روی بازی فردا تمرکز کنیم. تنها چیزی که می توانم قولش را بدهم این است که از ابتدا تا انتهای بازی رقابت خواهیم کرد. تمرکز ما روی این 4 مسابقه است تا فصل را با قدرت تمام کنیم.
بازیکنان فقط می خواهند پیروز شوند و این در تمام بازی ها صدق می کند، حتی اگر گاهی اوقات ممکن نباشد. نکته کلیدی ارائه تمام توانمان است. گاهی اوقات مزدش را می گیریم و اگر نه، باید صبور باشیم. سویا تیم خوبی است و این را امسال نشان داده اند. آنها برای قهرمانی در لالیگا می جنگند و اگر قصد پیروزی در مسابقه را داریم، می دانیم که باید چگونه عمل کنیم.
سرخیو راموس
تنها نگرانی ما بازی فرداست. سرخیو راموس احساس کرد که مصدومیتش عود کرده و مهم این است که هرچه زودتر ریکاوری کند. او در بازی قبلی به میدان رفت چون 100 درصد آماده بود، اما حالا دوباره مصدوم شده و نمی خواهیم ریسک کنیم.
ادن هازارد
او روز گذشته معذرت خواهی کرد و قصد بی احترامی نداشت. او بازیکن رئال مادرید است و برای این تیم رقابت خواهد کرد. تاکنون هازاردی که مردم می خواهند ببینند را ندیده ایم. فکر می کنم اوضاع را تغییر خواهد داد. دوره سختی است اما او قرارداد دارد و می خواهد اینجا موفق شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.