شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

مربی پیکان: حریفی سرسخت برای تیم‌ های ایرانی هستیم

مربی پیکان: حریفی سرسخت برای تیم‌ های ایرانی هستیم

سرمربی تیم پیکان بیان کرد نشان دادیم پیکان تیم خیلی خوب، قابل احترام و بسیار سختکوش و سرسخت برای تمام حریفان ایرانی است

به گزارش ایران ورزشی، حسین پاشایی در مورد دیدار پیکان مقابل تراکتور تبریز گفت:

   تراکتور تیم پرقدرت و قابل احترامی است. نتایجی هم که در آسیا گرفتند تایید کننده حرف من است. صعود مقتدرانه را به مسئولین باشگاه تراکتور و مردم آذربایجان شرقی به خصوص مردم شهر تبریز تبریک می‌گویم.
او افزود:

می دانیم فردا بازی بسیار سختی را داریم. در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم. تمریناتخوبیرا پشت سر گذاشتیم. تیم ما نشان داده جوان و منسجم است. امیدواریم بتوانیم با کارهای تاکتیکی که فردا انجام می دهیم یک بازی خیلی خوب همراه با نتیجه قابل قبول داشته باشیم و خودمان را به رتبه های بالای جدول برسانیم.
پاشایی در مورد اینکه برخی معتقدند لیگ برتر ایران سخت تر از لیگ قهرمانان آسیا است، گفت:

بالاخره در هر جامی بازی کردن سختی های خودش را دارد.نمی شود گفت آسیا بازی های راحت تری نسبت به لیگ ما دارد. تیم هایی که در آسیا شرکت می کنند به خصوص تیم های عربی از هر لحاظ تدارک دیده اند. بازیکنان بین المللی و با کیفیتی دارند. تیم های ایرانی بازی های خیلی خوب و درخشانی را به نمایش گذاشتند. خداراشکر سه نماینده ما به دور بعد صعود کردند. امیدوارم در ادامه راه موفق تر از بازی های گروهی باشند. لیگ برتر ما هم نشان داده یک لیگ پویا و منسجم است. امیدوارم بتوانیم نمایش قابل قبولی را مقابل تراکتور که یکی از تیم‌های خوب لیگ قهرمانان آسیا بود ارائه کنیم و نتیجه خوبی هم بگیریم.
او در مورد اینکه پیکان سه هفته در لیگ برتر بردی نداشته، عنوان کرد:

با استقلالی بازی کردیم که یکی از قدرت های مسلم ما است. با گل گهری ببازی کردیم که امسال یکی از بهترین تیم های لیگ ما است و با آلومینیوم اراکی بازی کردیم که جزو تیم‌های بالای جدول است و در زمین آن ها بازی کردیم. این نشان نمی دهد که تیم ما ضعف دارد.
پاشایی تصریح کرد:

نفرات جوانی داریم که در کنار آن ها بازیکنان با تجربه ای هم داریم. فکر می کنم نمایش قابل قبولی داشتیم. ابتدای فصل خیلی از دوستان به ما می گفتند هدایت پیکان را قبول نکنید اما نشان دادیم پیکان تیم خیلی خوب، قابل احترام و بسیار سختکوش و سرسخت برای تمام حریفان ایرانی است. نمی شود گفت بد نتیجه گرفتیم. می دانیم چگونه پیش می رویم. در بطن کار هستیم. شاید در نتایج راضی نباشیم اما از عملکرد تیم رضایت کامل داریم.
مربی پیکان در مورد نبود اشکان دژاگه ومسعود شجاعی در تراکتور، اظهار داشت:

این دو بازیکن ستاره های فوتبال ایران هستند اما فوتبال ایران نشان داده ستاره ها کار را در نمی آورند. تعدادی جوان جویای نام در کنار بازیکنان بسیار با کیفیت تراکتور هستند. این نشان می دهد که تراکتور متکی به دو نفر نیست. البته آن ها انسان های قابل احترامی هستند اما نفراتی که جایگزین آن ها می شوند هم انگیزه بالاتری دارند و هم اینکه کار را برای ما سخت تر می کنند.
او در خصوص محرومان و مصدومان پیکان در بازی فردا گفت:

متاسفانه فرزاد حاتمی، محمد ستاری و محمد ابراهیمی را به علت مصدومیت نداریم و محرومی هم نداریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.