شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

توماس توخل: اگر پنالتی آگوئرو گل می شد کار تمام بود؛ در نیمه دوم واکنش فوق العاده ای داشتیم

توماس توخل: اگر پنالتی آگوئرو گل می شد کار تمام بود؛ در نیمه دوم واکنش فوق العاده ای داشتیم

توماس توخل می گوید عملکرد تیمش در نیمه دوم، لغزش آن ها در دقایق پایانی نیمه اول را جبران کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، چلسی به لطف گل های حکیم زیاش و مارکوس آلونسو در نیمه دوم، تک گل رحیم استرلینگ را پاسخ داد و با دست پر اتحاد را ترک کرد تا گام بزرگی برای به پایان رساندن فصل در بین چهار تیم برتر لیگ برداشته باشد. توخل پس از بازی گفت:

در نیمه دوم عجب نمایش خوبی داشتیم! در نیمه اول کم و بیش برابر بودیم البته طی پنج دقیقه پایانی آن، تقریبا بازی را به حریف واگذار کردیم. اگر آن ها پنالتی را گل می کردند، بازی قبل از شروع نیمه دوم به پایان می رسید و ما شانسی برای بازگشت نداشتیم. اما عملکرد تیم در نیمه دوم واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد. ما در نیمه دوم لایق برنده شدن بودیم. اگر می خواهید اتحاد را با هر سه امتیاز ترک کنید، به کمی شانس و تصمیمات داور هم نیاز خواهید داشت. اما در نیمه دوم موقعیت های نصفه و نیمه زیادی داشتیم که بابت آن عملکرد، به تیم خودم تبریک می گویم.
(در نیمه دوم) هر دقیقه که گذشت، بر اعتماد به نفس و کیفیت ما افزوده شد. ما به تدریج بهتر شدیم. نبرد سختی بود و ما پس از رسیدن به گل تساوی بخش، دست از حمله بر نداشتیم. گل پیروزی بخش، پاداش بزرگی برای ما بود. این نتیجه نشان می دهد که می توانیم روی آمادگی خودمان حساب باز کنیم که این در پایان فصل، فوق العاده است. ما همچنین می توانیم با اتکا به روحیه تیمی خود، به این مسیر ادامه بدهیم. حریف ما تیمی بود که هرگز دست از کار نمی کشد؛ آن ها علاقه ای به باختن ندارند و به شدت خواستار پیروزی هستند.
آندریاس کریستنسن؟ او چند هفته قبل هم چنین مصدومیتی را تجربه کرد. امیدوارم مشکلش جدی نباشد و برگردد چون برای ما بسیار حائز اهمیت است.
تیمو ورنر؟ طی هفته اخیر واقعا به خوبی با شرایط سازگار شده است. واقعا بی امان می دود. او اشتیاق زیادی برای کار کردن دارد و من از عملکردش در بازی امروز خیلی راضی هستم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.