شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

علیرضا مرزبان: محرم نویدکیا فسلفه خوبی در فوتبال دارد

علیرضا مرزبان: محرم نویدکیا فسلفه خوبی در فوتبال دارد

علیرضا مرزبان معتقد است دیدار پرسپولیس و سپاهان نقش صد در صدی در تعیین قهرمان لیگ بیستم ندارد.

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا مرزبان در رابطه با دیدار حساس تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر به میزان گفت:

تیم‌های اول و دوم جدول تا بدین جای فصل بازی‌‌های خوبی به نمایش گذاشته‌اند و با نتایج عالی به مصاف هم می‌روند. بازی فوق‌العاده حساسی در انتظار است. امیدواریم این دیدار با کیفیت برگزار شود و بتوانیم مردم را به یک بازی بزرگ و زیبا دعوت کنیم.
مرزبان درخصوص تأثیر نتیجه این دیدار در تعیین قهرمان فصل جاری لیگ برتر گفت:

هر کسی این بازی را ببرد صد درصد قهرمان نمی‌شود و قطعاً این دیدار نقش صددرصدی در قهرمانی هیچ یک از تیم‌ها نخواهد داشت، اما ۳ امتیاز حساس و خوبی دارد که کمک‌کننده خواهد بود. بعد از آن ۸ بازی دیگر پیش رو است که همه حساس هستند.
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت:

فاصله تیم‌ها کم شده و بازی‌ها تماشاچی ندارد که خود این یک مشکل بزرگ است. تمام تیم‌ها خوب هستند و هر تیم مشکلات خاص خود را دارد. باید بازی به بازی استراتژی مخصوص را در نظر بگیریم و برای هر دیدار تیم‌ها را آنالیز کنیم تا در برابرشان موفق باشیم. در تلاشیم فوتبال خوب کلاسیک و حرفه‌ای ارائه دهیم و وارد مسائل حاشیه‌ای نشویم.
مرزبان در خصوص شرایط سپاهان در این فصل گفت:

با توجه به شرایط اول فصل که امتیازات خوبی نگرفته بودیم، توانستیم پله به پله مسائل درون تیمی را حل کنیم. خواست نویدکیا این بود که مسائل درون تیمی حل شود و ایرادات تاکتیکی و استراتژی تیمی تغییر پیدا کند. او درک خوبی از فوتبال حرفه‌ای دارد و فسلفه خوبی در فوتبال دارد. با نظر کادر فنی برای اجرای دستورات سرمربی برنامه بازی را عوض کردیم و همه برای حرکت به سوی موفقیت دست به کار شدیم. در نهایت توانستیم با کسب نتایج خوب و قوی به خط موفقیت بازگردیم. همینطور توانستیم در جام حذفی نیز موفق باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.