جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

اوتمار هیتسفلد: فلیک گزینه خوبی برای تیم ملی آلمان است؛ جذب ناگلزمن برای بایرن مونیخ ریسکی ندارد

اوتمار هیتسفلد: فلیک گزینه خوبی برای تیم ملی آلمان است؛ جذب ناگلزمن برای بایرن مونیخ ریسکی ندارد

مربی سابق بایرن مونیخ معتقد است فلیک می تواند گزینه خوبی برای تیم ملی باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اشپورت آینتس، اوتمار هیتسفلد، مربی افسانه ای سابق باشگاه بایرن در گفتگویی در مورد حضور ناگلزمن در این تیم از ابتدای فصل آینده و همچنین خرید هالند توسط بایرن مونیخ صحبت کرده است. صحبت های این مربی را در ادامه می خوانید:

در مورد حضور هالند در بایرن مونیخ
به طور کلی وقتی می بینیم که بازیکنی مثل هالند در لیگ آلمان بازی می کند باید خودمان را خوش شانس بدانیم. ترک بوندس لیگا چالش بزرگی برای هالند خواهد بود اما اگر او برای مدت زمان بیشتری در دورتموند بماند، به نظرم می تواند برای بایرن مشکل ساز شود. او دوست ندارد با رفتنش دورتموند را تضعیف کند. امیدوارم دورتموند بتواند بازیکنانش را برای مدت زمانی طولانی نگه دارد تا جوی رقابتی در بوندس لیگا به وجود بیاید.
در مورد جدایی هانسی فلیک
تمام مربیان بایرن همیشه تحت فشار هستند. فلیک توانست کار فوق العاده ای در بایرن انجام دهد و دستاوردی تاریخی داشت. صادقانه بگویم نمی دانم میزان اختلاف نظر فلیک و کادر فنی در چه حد و به چه دلیلی بود. بیان یک جمله می تواند به طور کلی تمام اعتمادها را از بین ببرد. مشکل این بود که این جمله از طریق رسانه ها گفته شد.اگر همه چیز در باشگاه می ماند مشکلی نبود اما همه چیز در رسانه ها انعکاس یافت. باید از درز چنین اخباری جلوگیری کنید. بعد از 6 قهرمانی قطعا باید فکر کنید که چطور به کارتان ادامه دهید. ضمن این که انتظارات کاهش پیدا نمی کند، باید به روند خوب خود ادامه دهید.
در مورد حضور فلیک در تیم ملی
قابل درک است که فلیک دوست داشته باشد از شانسش برای حضور در تیم ملی استفاده کند. دری که الان به روی او باز شده، شاید به زودی بسته شود. فلیک می تواند راه حلی عالی  و گزینه ای خوب برای فدراسیون فوتبال آلمان باشد.
در مورد حضور ناگلزمن
به خدمت گرفتن ناگلزمن هیچ ریسکی ندارد و بایرن نیز برای ناگلزمن ریسکی نخواهد داشت. او توانسته در لایپزیش به خوبی پیشرفت کند. او یک رهبر واقعی است.
در مورد سقوط شالکه
داستانی ناراحت کننده است.احترام زیادی برای کسانی که در فوتبال هستند قائلم. مردم منطقه رور عاشق باشگاهشان هستند. فرقی ندارد شالکه باشد یا دورتموند. رابطه بین هواداران و این دو باشگاه منحصر به فرد است.جای خالی شالکه به عنوان یک باشگاه قدیمی در بوندس لیگا حس خواهد شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.