دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

محمد نصرتی: از نظر فوتبالی فاصله تیم ملی ایران با رقبا زیاد است

محمد نصرتی: از نظر فوتبالی فاصله تیم ملی ایران با رقبا زیاد است

محمد نصرتی گفت: تیم ملی ما بازیکنان بسیار خوبی مانند مهدی طارمی، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، علی قلی‌زاده، امید ابراهیمی و علیرضا بیرانوند دارد

به گزارش ایران ورزشی، محمد نصرتی در خصوص برنامه بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب مقدماتی جام‌جهانی در بحرین به میزان گفت:

۲ یا ۳ بار سابقه بازی با بحرین را دارم و در شهر دبی امارات هم دو فصل بازی کرده‌ام. حوالی غروب یا اذان مغرب باد خیلی ملایمی می‌وزد که باعث کاهش رطوبت می‌شود؛ اما بازی در ساعات پایانی شب باشد، شرجی هوا را بیشتر می‌کند. شرجی هوای بیشتر می‌تواند روی کیفیت بازی تیم ملی تاثیر بگذارد و آسیب‌رسان باشد.
نصرتی افزود:

نباید فراموش کرد که فقط تیم ملی ایران در شرایط هوایی بازی نمی‌کند، رقبای ما هم شرایط مساوی دارند؛ بنابراین هنگ‌کنگ، کامبوج و بحرین و عراق وقتی مقابل ما بازی می‌کنند از نظر شرایط آب‌وهوایی در زمین مسابقه مشابه هم هستیم و تفاوتی نداریم.
پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران گفت:

از نظر فوتبالی فاصله ما با رقبای‌مان زیاد است. اگر پتانسیل و کیفیت خودمان را به نمایش بگذاریم بدون مشکل صعود می‌کنیم. از بین رقبای ما هنگ کنگ و کامبوج روی کاغذ شانسی ندارند؛ اما در فوتبال امروز هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت و با تمام قدرت باید به میدان رفت. درباره عراق به نظرم شرایط خوبی دارد و با تمرکز بیشتری باید مقابل این تیم قرار بگیریم. درباره بحرین شرایط‌شان خیلی خوب نیست، متاسفانه در بازی رفت شرایطی پیش آمد که نتیجه دلخواه ما کسب نشد. این نکته را باید متذکر شوم که سوسا مربی پرتغالی بحرین خیلی روی این تیم تاثیر دارد و زیرک است.
نصرتی درباره تاثیر بازیکنان تیم ملی در بازی‌های مقدماتی گفت:

تیم ملی ما بازیکنان بسیار خوبی مانند مهدی طارمی، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، علی قلی‌زاده، امید ابراهیمی و علیرضا بیرانوند دارد. خیلی بازیکنانی دیگر که لیست بلند بالایی است و در حال حاضر فرصت ذکر تک تک نام‌ها نیست. اگر بازیکنان ما خودشان باشند و در زمین مسابقه تنها ۶۰ یا ۷۰ درصد کیفیت‌شان را ارائه کنند، برای صعود مشکلی نداریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.