جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

رسول کربکندی: داور بازی با استقلال تحت تاثیر دربی نباشد؛ با بدبختی بلیت پیدا شد!

رسول کربکندی: داور بازی با استقلال تحت تاثیر دربی نباشد؛ با بدبختی بلیت پیدا شد!

سخنگوی و عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن بیان کرد از داور دیدار ذوب آهن با استقلال می‌خواهم شجاعانه قضاوت کند و تحت تاثیر بازی هفته آینده استقلال با پرسپولیس نباشد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مهر، رسول کربکندی در خصوص دیدار فردای استقلال با ذوب آهن در لیگ برتر گفت:

قرار بود بازی روز گذشته برگزار شود که ۴۸ ساعت به تعویق افتاد. همین تعویض کلی خسارت مالی و برنامه ریزی به ما زد. بازیکنان ما در سه پرواز به تهران سفر کردند؛ چند نفر شب گذشته سوار هواپیما شدند و دو گروه هم امروز به تهران رسیدند. با بدبختی بلیت پیدا کردیم.
سخنگوی باشگاه استقلال تصریح کرد:

برای این مسابقه سه اردو برگزار کردیم. بازی فوق العاده سختی است ولی بازیکنان ما هم زحمت زیادی کشیده‌اند. لیگ، فرسایشی شده است و بازیکنان خسته هستند. حفظ بازیکنان در شرایط مسابقه بدون انجام مسابقه کار دشواری است.
کربکندی ادامه داد:

تنها نگرانی ما از بازی با استقلال داور مسابقه است. از داور می‌خواهم قضاوت شجاعانه ای داشته باشد و به دور از ملاحظه کاری سوت بزند. قضاوت داور نباید ارتباطی به دیدار هفته آینده استقلال با پرسپولیس داشته باشد.
او تاکید کرد:

رسانه‌ها عنوان می‌کنند اگر فلان بازیکن استقلال کارت زرد بگیرد، دیدار با پرسپولیس را از دست می‌دهد. از داور بازی ذوب آهن با استقلال می‌خواهم اگر قرار است کسی کارت بگیرد، بدون توجه به نام بازیکن و تیم، این کار را انجام بدهد. تنها نگرانی ما برای دیدار با استقلال همین است.
سخنگوی باشگاه ذوب آهن با اشاره به مصدومیت قاسم حدادی فر یادآور شد:

قاسم بازیکن بزرگ و یار وفادار ذوب آهن بوده است که برای چندمین بار رباط زانویش پاره می‌شود. امیدوارم عمل جراحی خوبی داشته باشد و بعد از آن تصمیم بگیرد که آیا می‌تواند بازی کند یا خیر. خود قاسم گفته بود در پایان لیگ بیستم از فوتبال خداحافظی می‌کند اما بعد از عمل جراحی باید دید شرایطش چطور است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.