شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

لوپتگی: زیدان بهترین مربی برای رئال مادرید است

لوپتگی: زیدان بهترین مربی برای رئال مادرید است

مربی سویا با تمجید از رئال مادرید و مربی این باشگاه، گفت انتظار مسابقه ای سخت را دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، در آستانه دیدار حساس سویا و رئال مادرید در لالیگا، جولین لوپتگی، مربی سویا در کنفرانس خبری قبل از این مسابقه حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

در مورد مسابقه فردا
انتظار یک مسابقه در بالاترین سطح دارم و قطعا جور دیگری نمی تواند باشد زیرا نتیجه این مسابقه برای هر دو تیم اهمیت دارد و تعداد مسابقات باقی مانده تا پایان فصل کمتر و کمتر می شود. 4 بازی باقی مانده و هر بازی اهمیت زیادی دارد و تعیین کننده است.
در مورد رئال مادرید
رئال مادرید تیم بزرگی است که بازیکنان و مربی بسیار خوبی دارد و در حال حاضر یکی از مدعیان قهرمانی در کورس هستند.
در مورد شرایط بازیکنان سویا
بازیکنان بسیار هیجان زده هستند و انتظار این دیدار را می کشند. با توجه به شرایط مان خوشحال هستیم که نسبت به فصل قبل عملکرد بهتری داشته ایم. می دانیم که در حال سپری کردن فصلی مهم هستیم. گاهی اوقات پیروز می شوید و گاهی شکست می خورید. فردا هدف مان شکست دادن رقیبی بزرگ است و با این اتفاق قدرت زیادی برای کسب دستاوردهای مهم تر به دست می آوریم.
در مورد شکست دادن رئال مادرید
در این جایگاه قرار داریم چرا که سال خوبی را سپری کردیم. می خواهیم برای همه مسابقات بجنگیم و شرایطمان را بهتر کنیم. در سه بازی اخیر مقابل رئال مادرید نتوانسته ایم این تیم را شکست دهیم. مسابقاتمان مقابل آنها متوازن بود اما در نهایت آنها پیروز شدند. فردا مسابقه ای جدید است و نمی خواهیم به گذشته نگاه کنیم.
انتقادات از زیدان
چیز زیادی برای گفتن در این مورد ندارم. عملکرد زیدان خودش گویای همه چیز است. شک کردن به توانایی های او عجیب است.او بهترین مربی برای رئال مادرید است.
در مورد داور بازی
صحبتی در این باره ندارم. تصمیم در این باره با سازمان لیگ است. آنها داوری را انتخاب کردند که فکر می کردند برای این مسابقه مناسب است. آنها حرفه ای هستند و برایشان آرزوی موفقیت دارم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.