شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

هانسی فلیک: بازگشت به بایرن مونیخ در آینده؟ غیرممکن نیست

هانسی فلیک: بازگشت به بایرن مونیخ در آینده؟ غیرممکن نیست

هانسی فلیک احتمال بازگشت به بایرن مونیخ را رد نمی کند.

به گزارش ایران ورزشی، بایرن مونیخ پس از شکست لایپزیش مقابل دورتموند قهرمانی اش قطعی شد و این قهرمانی را به یک جشنواره گل فوق العاده مقابل مونشن گلادباخ، جشن گرفت. هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ که روزهای پایانی خود را روی نیمکت باواریایی ها می گذراند در این خصوص می گوید:

در یک سال و نیم گذشته، روحیه و کلاس این تیم را به همه نشان دادیم. بازگشت به بایرن مونیخ مثل یوپ هاینکس؟ خیلی چیزها را می توانم تصور کنم، چنین چیزی غیرممکن نیست؛ بایرن مونیخ باشگاه من است. نمایشی که امروز ارائه دادیم، برازنده یک قهرمان بود، شایستگی پیروزی با چنین اختلافی را داشتیم. متاسفانه این فصل تنها توانستیم قهرمانی بوندسلیگا را از آن خودمان کنیم؛ همه اینها در شرایطی بود که تعدادی از بازیکنان مهم مان را در بازی های مهم در اختیار نداشتیم. به همه اعضای باشگاه تبریک می گویم.
کاری که این تیم انجام داده شگفت انگیز است. پس از یک فصل سخت که استراحت کافی در انتهای آن نداشتیم؛ تیم اغلب اوقات هر سه روز یکبار بازی می کرد اما عملکرد خیلی خوبی داشت. خوشحالیم که زحمات مان به ثمر نشستند. بایرن مونیخ همیشه باشگاه من بوده، در کودکی هوادار این تیم بودم، گرد مولر، رومنیگه و پل برایتنر همگی الگو های من بودند. 2 سال بی نظیر را در اینجا سپری کردم. هر روز این حس "با هم بودن" را تجربه می کردم و فوق العاده بود. این دوران 2 ساله برای من بسیار باارزش است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.