شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

آرتتا: آرسنال نیاز به ایجاد تغییر در ترکیب خود دارد

آرتتا: آرسنال نیاز به ایجاد تغییر در ترکیب خود دارد

مربی آرسنال معتقد است توپچی ها در تابستان باید تغییرات زیادی در ترکیب خود ایجاد کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، آرسنال هفته گذشته با شکست مقابل ویارئال از گردونه مسابقات لیگ اروپا خارج شد و نتوانست به فینال این مسابقات راه پیدا کند و در مسابقات لیگ امسال نیز در رده دهم جدول قرار گرفته است و شرایط خوبی ندارد. حال میکل آرتتا مربی آرسنال پیش بینی می کند آرسنال تابستان شلوغی را در پنجره نقل و انتقالات پیش رو سپری خواهد کرد. این مربی سال گذشته توسط مدیریت حمایت شد و توانست توماس پارتی، گابریل و ویلیان را جذب کند و از سوی دیگر بازیکنانی مثل اوزیل، سوکراتیس، کولاشیناچ و مصطفی را نیز به تیم های دیگر واگذار کرد.

از زمان حضور استن کرونکه به عنوان مالک باشگاه در راس مسائل مدیریتی، همواره از سرمایه گذاری نکردن او روی تیم اصلی انتقاد شده است اما آرتتا می گوید برای تابستان پیش رو پول برای خرج کردن در دسترس خواهد بود. آرتتا که به همراه آرسنال در آستانه یک ناکامی کامل و عدم حضور در مسابقات اروپایی بعد از بیش از یک دهه است، گفت:

تیم نیاز به تغییر دارد. در دسامبر تغییرات زیادی ایجاد کردیم که سال ها بود چنین کاری انجام نشده بود. مسائل مختلفی باید عوض شوند و مالکین نیز از این موضوع حمایت خواهند کرد.
مربی اسپانیایی می گوید که قصد دارد فرصت بیشتری برای درخشش به بازیکنان آکادمی بدهد ولی آرسنال راه زیادی دارد تا بتواند با تیم هایی نظیر سیتی، چلسی، لیورپول و منچستریونایتد برابری کند. با این وجود کارهای امروز باشگاه در آینده جواب خواهند داد. او در این باره گفت:

زمان در گذر است و مدتی است که فاصله ما با سایر تیم ها در حال بیشتر شدن است. اگر این فاصله خیلی زیاد شود، دیگر کم کردن آن امکان پذیر نیست. هنوز فرصت داریم و در چند ماه گذشته کارهایی اساسی در تیم کرده ایم.
با توجه به نتایج متزلزل تیم، نارضایتی ها از آرتتا روز به روز نزد هواداران آرسنال بیشتر می شود و صحبت هایی در مورد آینده مربی اسپانیایی به وجود آمده است اما او می گوید با وجود حذف از لیگ اروپا هنوز به توانایی های خودش ایمان دارد. او در این باره گفت:

می دانیم در 18 ماه اخیر چه اتفاقاتی در باشگاه افتاده است. معتقدم هنوز توانایی هدایت کردن یک تیم بزرگ را دارم.کاری که اینجا کرده ایم باورنکردنی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.