سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

مربی برایتون: جهانبخش بدشانس است؛ علیرضا به سختی تلاش می کند

مربی برایتون: جهانبخش بدشانس است؛ علیرضا به سختی تلاش می کند

مربی برایتون می گوید هافبک ایرانی تیمش تلاش زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی مرغ های دریایی می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از آرگز، علیرضا جهانبخش، بازیکن ملی پوش کشورمان در مسابقات این فصل لیگ برتر فرصت زیادی برای بازی در ترکیب برایتون پیدا نکرده است و به تناوب به عنوان یار تعویضی برای مرغ های دریایی به میدان رفته است. با این وجود گراهام پاتر، سرمربی برایتون می گوید تحت تاثیر تلاش های بازیکن ایرانی خود در تمرینات قرار گرفته است.

در حالی که هنوز 4 بازی از مسابقات لیگ برتر این فصل باقی مانده است، جهانبخش امید زیادی دارد تا در این مسابقات نیز به میدان برود و میزان بازی این بازیکن سوالی بود که در کنفرانس خبری برایتون قبل از بازی مقابل ولورهمپتون از گراهام پاتر پرسیده شد. سرمربی برایتون در این مورد پاسخ داد:

او به سختی در حال تلاش کردن است. از عملکرد او به عنوان یار تعویضی در جریان دیدار مقابل شفیلدیونایتد رضایت دارم. علیرضا در سطحی خوب تمرین می کند و بسیار تلاشگر است. قطعا اندکی بدشانس بوده است که فرصت بازی کافی به او نرسیده است.جهانبخش دچار مصدومیت هایی شد که فرصت بازی او را کم کرد و وقتی جهانبخش در حال تلاش برای رفع مصدومیت بود، تیم رشد کرد. با این وجود او همیشه برای کمک به تیم حاضر بوده و همیشه می خواهد برای تیم بجنگد.
او پسری فوق العاده است که در انتظار فرصتی برای بازی به سر می برد و به شدت می خواهد بازی کند. به عنوان یک مربی از دیدن این وضعیت خوشحالم.
بازیکن ملی پوش کشورمان در مسابقات این فصل 15 بار به عنوان یار تعویضی به میدان آمده است و تنها دو بار از ابتدا در ترکیب فیکس تیمش بوده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.