شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

علی علیزاده: هدفی که باشگاه برای ربیعی ترسیم کرده بقا در لیگ برتر در سال اول است

علی علیزاده: هدفی که باشگاه برای ربیعی ترسیم کرده بقا در لیگ برتر در سال اول است

علی علیزاده از آخرین وضعیت مس رفسنجان می گوید.

به گزارش ایران ورزشی، علی علیزاده در مورد شکستی دیگر در کارنامه تیم مس رفسنجان این بار در بازی مقابل تیم نساجی به میزان گفت:

باخت جزئی از فوتبال است. با نتایجی که قبلاً کسب کردیم سطح توقعات از تیم ما بالا رفته است. در صورتی که نتایج تیم ما کاملاً طبیعی است چرا که تازه به لیگ برتر آمدیم. هدفی که باشگاه برای ربیعی ترسیم کرده بقا در لیگ برتر در سال اول است؛ پس، از اهدافمان دور نیستیم. ما در نیمه بالایی جدول هستیم. در حالی که زمانی سیزدهم جدول بودیم و بعد از آن به رتبه چهارم جدول رسیدیم.
او با اشاره به رقابت‌های سخت پیش روی تیم مس گفت:

سه بازی حساس با تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و فولاد در رفسنجان داریم. نتایج این سه بازی می‌تواند جایگاه ما را در جدول رده‌بندی بالا و پایین کند. این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و کادر فنی زحمت کشیدند، اما توپ‌ها به دروازه حریف نرفت. به نساجی، مربیانش و مردم خوب قائمشهر تبریک می‌گویم. ما باختیم، ولی سرمان بالا است و به تیممان افتخار می‌کنیم. هر چند باید روی نقاط ضعفمان کار کنیم تا فصل بعد عملکرد بهتری داشته باشیم.
معاون فنی باشگاه مس ربیعی را مربی قابل اعتماد دانست و گفت:

نتایج اخیر نتیجه بی‌انگیزگی تیم ما نیست. اگر ابتدای فصل بود و پنج - شش باخت متوالی داده بودیم می‌توانستیم تصور کنیم بازیکنانمان بی انگیزه شدند، ولی وقتی ۷۰ درصد بازی‌ها را سپری کردیم، باخت هم ممکن است. ما شناخت خوبی نسبت به کادر فنی تیممان داریم. شک نکنید تیم را جمع می‌کند و در بازی با سپاهان و پرسپولیس سرحال و خوب بازی می‌کنیم. جای شکرش باقی است هیئت مدیره و مدیرعامل تیم ما فوتبالی هستند و شرایط تیم بازیکنان و مربی را درک می‌کنند. با یک برد و باخت واکنش نشان نمی‌دهند.
علیزاده با اشاره به این که نگران سقوط نیستند گفت:

ما تیم مدیریتی و فنی قوی داریم که از تیم حمایت می‌کنند. مربی با دانش و زرنگی داریم که مانع سقوط می‌شود. ما اگر در بازی با نساجی برنده شده بودیم دو پله بالا می‌آمدیم. از طرفی چند هفته است نتیجه نگرفتیم و هنوز ششم هفتم جدول هستیم. بازی‌های نیم فصل دوم مخصوصا بازی‌ های هفته‌ های آخر بسیار سنگین است. از طرفی بازی با تیم‌های ته جدول سخت‌تر است. وقتی با تیم‌های بالای جدول بازی می‌کنیم بازی راحت‌تر است چرا که آن‌ها باز بازی می‌کنند و می‌خواهند نتیجه بگیرند پس ما هم بهتر کار می‌کنیم، ولی تیم‌های پایین جدولی برای نباختن به میدان می‌آیند و بسته بازی می‌کنند؛ در نتیجه سخت‌تر است. همه هدف ما این است در لیگ برتر بمانیم و می‌مانیم.
او در پاسخ به این سوال که آیا جلسه فنی در نتیجه این شکست تشکیل می‌شود و ربیعی را بازخواست خواهید کرد گفت:

هیچ جلسه فنی در راستای این شکست تشکیل ندادیم. طبق روال همیشه بعد از بازی در چند روز آینده جلسه فنی برگزار می‌کنیم و نظرات و پیشنهادات را ارئه می‌دهیم تا در بازی بعد بهتر عمل کرده و به نتیجه برسیم. این جلسات هر هفته چه ببریم و چه ببازیم برگزار می‌شود و انتقادات و پیشنهادات مطرح می‌شود و در نهایت در راس هرم فنی ربیعی و در راس هرم مدیریتی زین الدینی تصمیم نهایی را می‌گیرند و به اهدافمان نزدیک‌تر می‌شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.