شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

عذرخواهی اوبامیانگ از هواداران آرسنال به خاطر حذف از اروپا

عذرخواهی اوبامیانگ از هواداران آرسنال به خاطر حذف از اروپا

مهاجم باشگاه آرسنال به خاطر حذف این تیم از لیگ اروپا از هواداران عذرخواهی کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، آرسنال هفته گذشته بعداز شکست مقابل ویارئال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان از گردونه این رقابت ها کنار رفت و نتوانست به فینال برسد تا فصل را بدون جام به پایان برساند. حال پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی توپچی ها، بابت این اتفاق از هواداران تیمش عذرخواهی کرده است. او با اشاره به این که تمام بازیکنان مصمم بودند فصل 21-2020 را با جام به پایان برسانند،اعتراف کرد تیم آرسنال استاندارد لازم برای رسیدن به فینال را نداشته است و گفت:

در نیمه اول نتوانستیم ریتم همیشگی خودمان را داشته باشیم و به اندازه کافی برای ویارئال مشکل ساز نشدیم و وقتی موقعیت گلزنی داشتیم، شانس با ما یار نبود و خود من فقط دو بار به تیر زدم. به نظرم نیمه دوم را با انرژی بیشتری شروع کردیم و ویارئال را تحت فشار قرار دادیم اما در نهایت موفق به گلزنی نشدیم. فکر می کردم ضربه سرم وارد دروازه شود اما به تیر خورد همان طور که گفتم واقعا به خاطر حذف شدن ناراحت هستیم. هم برای خودمان، هم برای باشگاه و همه طرفداران. هواداران فصل سختی را سپری کردند و مصمم بودیم در این فصل اتفاقی مثبت را برایتان رقم بزنیم. واقعا متاسفم که نتوانستیم این کار را برایتان انجام دهیم.
آرسنال در حال حاضر در رده دهم جدول قرار دارد و لیگ اروپا آخرین امیدهای این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد بود اما بعد از حذف از لیگ اروپا، حال آرسنال در آستانه غیبت از مسابقات اروپایی بعد از 25 سال قرار دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.