شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

سعید آذری: توقع داشتیم هر 4 تیم آسیایی در یک روز بازی می‌ کردند

سعید آذری: توقع داشتیم هر 4 تیم آسیایی در یک روز بازی می‌ کردند

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص پیروزی این تبم برابر گل گهر سیرجان و همچنین وضعیت چمن ورزشگاه شهدای فولاد توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایران ورزشی، سعید آذری در مورد بازی تیم فولاد مقابل تیم گل‌ گهر سیرجان به میزان گفت:

بازی خیلی سختی بود. سه بازی سخت متوالی در لیگ قهرمان آسیا که در نهایت نتیجه‌ای نداشت تاثیر منفی خود را از نظر فنی و روانی روی تیم می‌گذارد؛ ولی خداراشکر نکونام از نظر فنی و روحی تیم را به بهترین شکل ممکن ریکاوری کرد. به این مربی تبریک می‌گویم. بازیکنان واقعا سنگ تمام گذاشتند و پیروزی مهمی به دست آوردیم و خیلی باانگیزه بودیم. این نشان می‌دهد فولاد اهداف بزرگی دارد.
آذری در مورد چمن زرد فولاد آرنا در جریان بازی با گل گهر گفت:

چمن تا شش روز پیش خوب بود و خودم به همه چیز سرکشی می‌کنم. اما اشتباهی رخ داد. من آن روز به مسئولان چمن گفتم چمن را در همین حد نگه دارند، ولی اشتباه بزرگشان این بود که قد چمن را به اندازه مورد نظر نگه نداشته و اجازه دادند چمن رشد کند. متاسفانه دوروز به مسابقه، چمن را با تیغه پایین اصلاح کردند که با توجه به گرمای شدید اهواز آفتاب شدید سطح چمن را سوزانده و به آن آسیب زده بود. چمن ورزشگاه پر است و فقط رنگش تغییر کرده است. بحث تراکم چمن در این فصل نداریم و باید آفتاب سوختگی شدید برطرف شود. فکر می‌کنم برای بازی بعدی مشکل حل می‌شود.
مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد اخبار جدید از پنجره بسته نقل و انتقالات باشگاه فولاد تصریح کرد:

مدارک جدیدی به CAS فرستادیم. در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا جواب ما را دادند و تا ۳۰ جول درخواست رسیدگی ما را برای بررسی مدارک جدید تمدید کردند. ما همه تلاش خود را می‌کنیم، ولی این مسائل نشان می‌دهد مدیریت در سازمان‌های ورزشی باید تخصصی باشد. آدم‌هایی باید در سازمان‌های ورزشی مدیریت کنند که بر همه قوانین نقل و انتقالات بین المللی، بخشنامه‌ها و اساسنامه مسلط باشند. نمی‌خواهم بلبلی را زیر سوال ببرم، ولی بازیکنی در آن سطح به فولاد آمده و پنجره را بسته است. این تقصیر آن بازیکن نیست. تقصیر امثال سعید آذری است که به دلیل عدم تسلط به قوانین چنین قراردادی می‌بندند.
آذری در مورد آخرین وضعیت اعضای کرونایی تیم فولاد تاکید کرد:

بازیکنان به ایران بازگشتند و کلیه هزینه‌ ها اعم از اسکان، بلیط هواپیما و هزینه تست‌ها را کشور عربستان داد. فقط احمد ظهیری باقی مانده که فکر می‌کنم او هم به زودی به ما ملحق خواهد شد. خدا را شکر مشکلی نداریم. صالح حردانی هم تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی از سر گرفته؛ ولی فرشاد در برگشت از عربستان تستش مثبت شد. فکر می‌کنم این بازیکن هم دوسه روز دیگر به ما ملحق شود. تمام این مشکلات ما بعد از بازی با النصر که ۹ عضو کرونایی داشتند به وجود آمد. با وجود این که ایزوله کرده بودند، ولی فکر می‌کنم رختکن ایزوله کامل نشده بود. تا قبل از آن بازی همه چیز را خوب کنترل کرده بودیم، ولی از آن بازی به بعد اذیت شدیم.
سعید آذری در مورد فشردگی مسابقات لیگ برتر تصریح کرد:

شرایط تقریبا برای همه یکسان است. البته توقع داشتیم تیم ما هم هم زمان با استقلال، پرسپولیس و تراکتور در روز یکشنبه بازی کند. در این خصوص درخواست نوشتیم و نکونام هم چنین درخواستی داشت. انتظارمان این بود حداقل در این زمینه عدالتی در نظر گرفته می‌شد و هر ۴ نماینده در یک روز بازی می‌کردیم. با این حال خوشحالم با وجود این که یک روز زودتر بازی کردیم، ولی موفق شدیم سه امتیاز را بگیریم. بازیکنان فولاد ثابت کردند سطحشان بالاتر بود و شایسته صعود بودند. نتیجه خوبی گرفتیم و با توجه به جایگاه تیم فولاد در جدول امید آن می‌رود در ادامه مسابقات نتایج بهتری کسب کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.