چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

پائولو مالدینی تایید کرد: عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تاثیری روی آینده پیولی ندارد

پائولو مالدینی تایید کرد: عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تاثیری روی آینده پیولی ندارد

مالدینی به پیولی اطمینان خاطر داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، پائولو مالدینی، مدیر فنی میلان به بحث هایی که راجع به آینده پیولی در صورت عدم موفقیت میلان در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و اخراج او به وجود آمده اند، واکنش نشان داد:

   در ابتدای فصل انتظار حضور در این جایگاه را نداشتیم، اما حالا اینجاییم و قصد داریم و برای رتبه دوم رقابت کنیم؛ تمام تلاش مان را نیز به کار خواهیم گرفت. اینتر قهرمان شده و 5 تیم دیگر برای سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می جنگند، هنوز سرنوشت مان دست خودمان است. اگر بازی های مان را ببریم، سهمیه می گیریم؛ یوونتوس، آتالانتا و ناپولی نیز چنین اوضاعی دارند. در چنین شرایطی، این تجربه است که به کمک یک تیم می آید، شور و اشتیاق جوانی هم می تواند کاربردی باشد.
انتقاد هواداران از دوناروما؟ او خونسرد، مصمم و متمرکز است. هواداران باید سابقه او را به خاطر داشته باشند. جیجی از آکادمی باشگاه خودمان است و همیشه در میلان حضور داشته.
اخراج پیولی در صورت عدم کسب سهمیه؟ مالکان باشگاه در برای این فصل از ما سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را نخواستند. البته امیدوار بوده ایم که این دستاورد را کسب کنیم اما اجباری در کار نبود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.