شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

میکل آرتتا: تنها کاری که از دست ما بر می آید برنده شدن در تمامی بازی ها است

میکل آرتتا: تنها کاری که از دست ما بر می آید برنده شدن در تمامی بازی ها است

میکل آرتتا در پی برد ۳-۱ آرسنال مقابل وست برومویچ مصاحبه ای با خبرنگاران داشت

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، آرسنال در حال حاضر با ۵۲ امتیاز از ۳۵ بازی در رده نهم جدول رده بندی قرار دارد. سرمربی توپچی ها می گوید تیمش در هفته های پایانی فصل فقط باید روی عملکرد خود تمرکز کند.

به این برد نیاز داشتیم. مدت ها از آخرین بردمان در خانه می گذشت. سه گل فوق العاده زدیم و لحظات خیلی خوبی را سپری کردیم. پس از دریافت کردن گل، مضطرب به نظر می رسیدیم. از لزوم پیروزی در این بازی خبر داشتیم. آن ها از هیچ به گل رسیدند و سپس از همه طرف هجوم آوردند. آن ها از وضعیت خود اطلاع داشتند و ما برای بازی کردن در چنین مسابقه ای مشکل داشتیم. سه گل فوق العاده زدیم ولی چند فرصت بزرگ را هم از دست دادیم.
آرتتا افزود:

بازی های اروپایی کاملا فرق می کند و زمینه متفاوتی دارد. در برخی زمینه ها می توانستیم خیلی بهتر کار کنیم. در فاز تهاجمی می دانستیم (بوکایو) ساکا تهدیدی برای دروازه حریف است؛ او چیز خاصی به تیم عرضه می کند. او با شرایط سازگار شد. اعتقاد داشتیم که به سمت دروازه حریف حمله خواهیم کرد و او عملکرد دلچسبی برای ما داشت. تلاش می کنیم در همه بازی ها برنده شویم و سپس خواهیم دید که کجای جدول قرار داریم. تنها کاری که از دست ما بر می آید، برنده شدن در بازی های خودمان است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.