یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

مدیرعامل ذوب آهن: استقلال مغرور بود

مدیرعامل ذوب آهن: استقلال مغرور بود

مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص پیروزی مقابل استقلال و حواشی به وجود آمده در بازی سپاهان - پرسپولیس صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی، مجتبی فریدونی در خصوص پیروزی ذوب آهن مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی به فارس گفت:

خدا را شکر بازی خوبی بود. تیم ما خیلی با تمرکز، حرفه ای و حساب شده بازی کرد. گل زد و از گل‌های خودش هم به خوبی دفاع کرد. استقلال به نوعی هم خستگی لیگ قهرمانان آسیا را داشت و هم به خاطر نتایج آسیایی مغرور بود. ضمن اینکه به نظرم تحت تاثیر دربی قرار داشت. به هرحال همه چیز دست به دست هم داد، بچه های ما با تمرکز بازی کردند و مزد آن را گرفتند.
فریدونی در مورد اینکه میلاد جهانی پس از گلزنی به استقلال عدد 4 را نشان داد، گفت:

من چیزی متوجه نشدم و نمی‌دانم منظورش از این حرکت چه بود.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص اینکه این تیم با مجتبی حسینی روند خوبی را در پیش گرفته، عنوان کرد:

صددرصد. هرکسی تیم ما را دنبال می کند برایش مشهود است که شرایط، بازی به بازی بهتر می‌شود و تیم پیشرفت می‌کند. بچه‌ها منسجم‌ تر و با اعتماد به نفس بیشتر بازی می‌ کنند. بازیکنان به خصوص بازیکنان جوانتر خودشان را پیدا کرده‌اند. همه یک دست شده‌اند و هارمونی تیم خیلی بهتر شده است. مجتبی حسینی، کادرفنی و بازیکنان شبانه روزی تلاش می‌کنند. آن‌ها از بیست وششم فروردین که بازی نداشتیم، تلاش زیادی کردند. در دو سه مقطع اردو برگزار کردیم تا نقاط ضعف برطرف شوند و تفکرات فنی سرمربی در تیم جا بیفتد که خدارا شکر شرایط بهتر شده است.
فریدونی در مورد گلایه‌ ای که از رسانه‌ ها در فضای مجازی داشت، گفت:

قبل از بازی با استقلال هیچ کس حرفی از این بازی نمی‌زد و همه نگاه‌ ها معطوف به بازی دیگر(سپاهان-پرسپولیس) بود. انتظار داشتیم حمایت و همدلی بیشتری وجود داشت. هرچند بازیکنان ما کار خودشان را انجام می‌دهند اما در رسانه‌ها باید بی طرفی و نگاه‌ها مساوی باشد.
فریدونی در مورد اتفاقات و جنجال‌هایی که پس از تقابل سپاهان همشهری با پرسپولیس در اصفهان رخ داد، عنوان کرد:

صحبتی در این مورد ندارم. من بازی را ندیدم، در جریان اتفاقات نیستم و نمی‌دانم چه خبراست اما در کل می‌توانم بگویم این فضای به وجود آمده بین سپاهان و پرسپولیس در دراز مدت به نفع هیچ کدام نیست. مسئولان و تصمیم‌گیرندگان باید فکری کنند که این روابط اصلاح شود تا تنش‌های بیشتری به وجود نیاید. این مسائل به نفع هیچ کدام از دو تیم و فوتبال نیست.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد وضعیت قاسم حدادی‌ فر گفت:

دیروز با او صحبت کردم. خداراشکر عمل او انجام شده، ان‌شاالله به زودی کارهای درمانی و تمرینات فیزیوتراپی را آغاز می‌کند و روند درمانی را پشت سر می‌گذارد تا به تیم اضافه شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.