شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

ناظر سپاهان - پرسپولیس: نه ما و نه هیچ یک از داوران درگیری در نقش جهان ندیدیم!

ناظر سپاهان - پرسپولیس: نه ما و نه هیچ یک از داوران درگیری در نقش جهان ندیدیم!

حسین نجاتی، ناظر داوری دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس توضیحاتی در خصوص حاشیه های این دیدار ارائه کرده است

به گزارش ایران ورزشی، حسین نجاتی، ناظر داوری دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس درباره اتفاقات و درگیری‌های پیش آمده در این دیدار به تسنیم گفت:

  نه ما و نه هیچ یک از داوران درگیری در استادیوم ندیدیم. اگر هم این اتفاق افتاده باشد پس از خروج ما بوده و باید به فیلم‌ها استناد شود، اما من از دو نماینده فدراسیون هم که در ورزشگاه حضور داشتند پرسیدم و آنها هم گفتند که اتفاقی نیفتاده است.
او در مورد عملکرد بیژن حیدری در این مسابقه و اعتراض هر دو تیم به عملکرد داور گفت:

اگر بخواهیم به ادعای تیم‌ها استناد کنیم سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و هیچکس راضی نیست‌ قطعا هر کسی از نگاه خودش مصاحبه می‌کند. برعکس این موضوع هم وجود دارد، گاهی تیم‌ها راضی هستند ولی ما به عنوان ناظر از عملکرد داوران رضایت نداریم. با شرایط ویژه جدول و سابقه ای که دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس داشت، به نظرم قضاوت داوران در این بازی مطلوب بود. روز گذشته هیچ اتفاق خاصی در داوری رخ نداد و همه چیز در حد بهترین و استاندارد بود و اتفاق تاثیر گذاری شاهد نبودیم.
ناظر دیدار سپاهان - پرسپولیس ادامه داد:

تیمی مدعی است توپ به دست بازیکن حریف خورده اما من به آنها گفتم اگر همین توپ علیه شما پنالتی گرفته شود می پذیرید؟ آنها هم حرف من را قبول کردند. افتادن بازیکنان روی زمین اجتناب‌ناپذیر و طبیعی است که در فوتبال دنیا صدها مورد این‌چنینی رخ می دهد. این اتفاقات خطا نیست و یک درگیری ساده است. روز گذشته صحنه‌های مشکوکی روی آل کثیر و حسینی در داخل محوطه جریمه دو تیم اتفاق افتاد، من چندین بار این صحنه‌ها را با دقت بالا نگاه کردم اما هیچ کدام پنالتی نبود. طرف در خانه و روی مبل نشسته و می‌گوید بازیکن از پشت هل داد، هر افتادنی که خطا نیست.
نجاتی گفت:

با تمام احترامی که قائلم اما نگاه کنید 10 نفر بازی را کارشناسی کرده‌اند اما نظر هیچکدام از آنها با یکدیگر یکی نیست. یعنی یک نقطه نظر مشترک بین 10 کارشناس پیدا نمی‌کنید. یکی می‌گوید صحنه اول خطا بوده، یکی می‌گوید حجم بدن بازیکن باز بوده و برخورد توپ به دست پنالتی است، دوست دارم سوال کنم حجم بدن بازیکن یعنی؟ چه مگر ساختمان است؟ محمد محبی در صحنه‌ای که توپ به دستش خورد اصلاً توپ را ندید و اراده‌ای در کارش نبود. گاهی وقت‌ها کارشناسی‌هایی را می‌خوانم که خنده‌ام می‌گیرد. می‌‌گویند دست در حالت غیرطبیعی بوده، اصلا سوال من این است که حالت طبیعی یعنی چه؟

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.