یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

علاقه میلان به دائمی کردن قرارداد توموری

علاقه میلان به دائمی کردن قرارداد توموری

سرمربی میلان تایید کرد این باشگاه به دنبال دائمی کردن قرارداد فیکایو توموری است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، فیکایو توموری در ژانویه با جدایی از چلسی به طور قرضی به میلان آمد. این بازیکن که در لندن فرصت بازی کافی پیدا نمی کرد، در سن سیرو نمایش های خوبی داشت و توانست به سرعت به ترکیب اصلی تیم ایتالیایی راه پیدا کند. او در دیدار دیشب تیمش نیز ستاره میلان بود و یکی از گل های تیمش را به یوونتوس زد تا میلان بردی حساس به دست بیاورد.

بعد از این بازی استفانو پیولی، مربی باشگاه فاش کرد که سران میلان قصد دارند بند دائمی کردن قرارداد این بازیکن که 26 میلیون پوند است را فعال کنند. پیولی در این باره گفت:

می خواهیم انتقال توموری را دائمی کنیم. موضع ما در این مورد و همچنین تصمیم توموری (ماندن در میلان) کاملا مشخص است. باید منتظر ماند و دید در پایان فصل چه اتفاقی می افتد.
حضور توموری در دیدار شب گذشته، نوزدهمین بازی این بازیکن با پیراهن میلان بود. این بازیکن تا سال 2024 با چلسی قرارداد دارد و شاید تصمیم بگیرد به چلسی برگردد تا برای کسب جایگاهش در ترکیب بجنگد. تمرکز میلان در حال حاضر روی مسابقات پایانی لیگ است و باید منتظر ماند و دید بعد از آن برای خرید توموری اقدام خواهند کرد یا نه. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.