یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

ناصر ابراهیمی: تغییرات زیاد به تیم یحیی گل‌ محمدی آسیب می‌زند

ناصر ابراهیمی: تغییرات زیاد به تیم یحیی گل‌ محمدی آسیب می‌زند

ناصر ابراهیمی در خصوص دیدار پرسپولیس و سپاهان صحبت هایی را انجام داده است

به گزارش ایران ورزشی، ناصر ابراهیمی در خصوص مساوی پرسپولیس و سپاهان در هفته ۲۲ لیگ برتر به میزان گفت:

شرایط این بازی به دلیل وضعیت جدول خیلی متفاوت بود. در کنار حساسیت بازی، به خاطر حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان، شاگردان گل‌محمدی کیفیت همیشگی خود را نداشتند که طبیعی هم بود. بازیکنان پرسپولیس از نظر روحی و روانی خسته بودند و در بازگشت به ایران، قرنطینه و شرایط خاصی داشتند و از خانواده‌هایشان دور بودند.
ناصر ابراهیمی افزود:

س  ضمن اینکه کادرفنی سپاهان تمام زوایای فنی شاگردان گل‌محمدی را در بازی‌های حساس لیگ قهرمانان و تحت فشار آنالیز کرده بود.
پیشکسوت پرسپولیس گفت:

اصولاً تیمی که زود به گل می‌رسد به لاک دفاعی می‌رود، اما اینکه شما ۶۰ دقیقه بخواهید از تک اندوخته خودتان دفاع کنید سخت است. انتظار نداشتم پرسپولیس به سبک دفاعی یا ضد حمله روی بیاورد. ما در پرسپولیس سابقه تساوی بدون گل با ۹ نفر را داشته‌ایم، اما این نتایج نادر هستند و همیشگی نیست.
ابراهیمی با اشاره به تعویض‌های سرخ‌پوشان مقابل سپاهان، گفت:

به نظرم پرسپولیس خیلی نباید به سمت تعویض پیش برود. تغییرات زیاد به تیم گل‌محمدی آسیب می‌زند؛ حتی معتقدم برای تعویض سوم هم باید در شرایط خاص تصمیم‌گیری کرد. چون در مسابقه‌ای که حساسیت به این میزان بالاست بازیکن تعویضی تا وارد شود و با جو مسابقه منطبق شود زمان زیادی از دست می‌رود.
ابراهیمی درباره عملکرد امید عالیشاه گفت:

عالیشاه بازیکن دونده، تکنیکی و تاکتیکی است. با توجه به خصوصیاتی که عالیشاه دارد باید به عنوان بازیکن اصلی تیم به میدان برود و حقش ترکیب اصلی سرخ‌پوشان است. اگر عالیشاه در زمین بود روند پرسپولیس را تغییر می‌داد، چون میل به حمله بیشتری دارد، کل تیم پرسپولیس را جلو می‌کشید و تیم گل‌محمدی اینقدر در لاک دفاعی فرو نمی‌رفت.
پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با پیش‌بینی دربی گفت:

دربی بازی مخصوص به خودش است. در ۱۳ دربی که مربی پرسپولیس بودم، همیشه کادرفنی به بازیکنان می‌گفت هر بازی را باختید اشکال ندارد، اما مقابل استقلال نباید بازنده باشید. چون نگاه هواداران به این مسابقه است و دل‌شان باید شاد شود. مطمئن باشید استقلالی‌ها هم با همین نگاه به میدان وارد می‌شوند.
ابراهیمی ادامه داد:

نمی‌توانم نتیجه بازی را پیش‌بینی کنم، اما می‌دانم هر دو تیم روی یکدیگر حساس هستند و به سختی گل دریافت می‌کنند. اگر شاگردان گل‌محمدی در این مسابقه برنده باشند، مسیر قهرمانی‌شان خیلی هموار می‌شود. پرسپولیس از زمان برانکو تیم جا افتاده‌تر و مسلطی در مسابقات است و یحیی گل‌محمدی این روند را به خوبی ادامه داد. شانس پیروزی پرسپولیس در دربی بیشتر است.
ابراهیمی با اشاره به بروز حواشی در پایان مسابقه پرسپولیس و سپاهان گفت:

در درون زمین شاهد بازی درگیرانه بودیم. حتی بازیکنان دو تیم تکل‌های خشن پرتعدادی روی پای یکدیگر می‌رفتند. بعد هر کدام از این تکل‌ها تنش و جنجال پیش می‌آمد و ادامه این روند به خارج از زمین هم کشیده شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.