یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

فرزاد آشوبی: پرسپولیس در دربی شانس بیشتری برای پیروزی دارد

فرزاد آشوبی: پرسپولیس در دربی شانس بیشتری برای پیروزی دارد

فرزاد آشوبی معتقد است پرسپولیس مقابل سپاهان در شروع عملکرد خوبی داشته اما در ادامه عقب نشینی کرده است

به گزارش ایران ورزشی، فرزاد آشوبی در خصوص مساوی ۱-۱ تیم پرسپولیس مقابل سپاهان به میزان گفت:

پرسپولیس شروع خوبی داشت و این مسئله تا زمانی که به گل رسید ادامه داشت، ولی بعد از آن شرایط تغییر کرد و تحت فشار سپاهان عقب کشیدند. آنها می‌توانستند هوشیاری و مدیریت بهتری در بازی داشته باشند.
آشوبی افزود:

معمولا راجع به داوری اظهارنظر نمی‌کنم، چون تخصصی در این زمینه ندارم، ولی فکر می‌کنم برای هر دو تیم پنالتی نادیده گرفته شد البته این جزو جریانات بازی است و نمی‌توان خیلی روی این موضوعات زوم کرد.
پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با کسب نکردن سه امتیاز از سوی سرخ پوشان در این دیدار گفت:

پرسپولیس در بخش دفاع تیمی مشکل دارد. آنها باید در بخش دفاعی برای بستن فضا‌ها و پوشش نفر اولی که برای دفاع روی توپ می‌رود پرتلاش‌تر باشند و اینکه تغییر فاز از دفاع به حمله و استفاده از ضد حملات هوشمندانه می‌توانست راهکاری باشد که خیال پرسپولیس را از برد در دیدار مقابل سپاهان راحت کند. در حملات هم آن نظم و هماهنگی وجود نداشت.
آشوبی در پایان در خصوص دیدار حساس دربی و نتیجه آن گفت:

با توجه به شرایط پرسپولیس تیمی است که مقابل هر تیمی احتمال بیشتری برای رسیدن به موفقیت دارد، اما خب استقلال هم تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد. همه این‌ها برمی گردد به اینکه در آن بازی خاص عملکرد بازیکنان در جریان بازی به چه شکل پیش برود. هیچ زمانی عملکرد خوب برای چند دقیقه نمی‌تواند تضمین کننده موفقیت یک تیم باشد برای تمام دقایق بازی نیاز است که راهکار وجود داشته باشد و بازیکنان با تمام تمرکز و کیفیت در بازی حضور داشته باشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.