شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

علی علیزاده: محمد ربیعی، محمد انصاری را فدای یک مسابقه نکرد

علی علیزاده: محمد ربیعی، محمد انصاری را فدای یک مسابقه نکرد

علی علیزاده گفت: هدف باشگاه مس و ربیعی این است که تیم را در سال اول در لیگ برتر حفظ کنیم و فکر می‌کنم از این هدف جلوتر هستیم

به گزارش ایران ورزشی، علی علیزاده در مورد شکست یک بر صفر مس رفسنجان مقابل نساجی مازندران به تسنیم گفت:

شکست همیشه سخت و تلخ است و از این نتیجه راضی نیستیم، اما هدف باشگاه مس و ربیعی این است که تیم را در سال اول در لیگ برتر حفظ کنیم و فکر می‌کنم از این هدف جلوتر هستیم.
علی علیزاده در ادامه گفت:

ناراحت‌کننده است که در چند بازی مقابل تیم‌های انتهای جدولی نتیجه نگرفتیم اما از بچه‌ها راضی هستیم و آنها تمام تلاش خود را کردند. توپ‌های ما تبدیل به گل نشد و نتیجه نگرفتیم. با این حال به نساجی تبریک می‌گویم و تلاش می‌کنیم در بازی‌های دشواری که با سپاهان، پرسپولیس و فولاد داریم، سربلند از زمین خارج شویم.
معاون باشگاه مس رفسنجان در مورد وضعیت کرونایی تیم فوتبال این باشگاه گفت:

قاضی به کرونا مبتلا شده بود اما تست او منفی شد و بازیکن کرونایی نداریم. مصدومیت در این فصل ما را آزار داده و کریم‌زاده و طرحانی مصدوم شده‌اند. در هر پُست یک بازیکن ذخیره داریم و غیبت آنها باعث می‌شود دست مربی خالی بماند. چند بازیکن ما هم عملکرد خوبی نداشتند و دست ربیعی خالی بود. همانطور که از کسب یک پیروزی خوشحال می‌شویم، شکست هم برای ما ناراحت‌کننده است و باید بتوانیم جبران کنیم.
علیزاده درباره جایگاه مس رفسنجان در پایان فصل و اینکه به نظر می‌رسد شاگردان ربیعی به بقا نزدیک شده‌اند، گفت:

الان از هدف ابتدای فصل خود جلوتر هستیم، اما هنوز 8 بازی تا پایان فصل مانده و اگر امتیازات خوبی از تیم‌های در سطح خودمان مانند ذوب‌آهن، پیکان و پدیده بگیریم، می‌توانیم در نیمه اول جدول بمانیم. تلاش می‌کنیم نتایج خوبی بگیریم، اما نمی‌توانیم درخصوص جایگاه تیم در جدول قضاوت کنیم. بقا در لیگ برتر با رده سیزدهم و چهاردهم هم محقق می‌شود. اگر بتوانیم رتبه‌ای تک‌رقمی در پایان فصل کسب کنیم، کار خیلی بزرگی کرده‌ایم.
علی علیزاده درباره برنامه‌ریزی سازمان لیگ و دیدارهای مس رفسنجان با فاصله‌های زیاد گفت:

هر 10 یا 15 روز یک بار برای ما بازی گذاشته‌اند و نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم. به ما استراحت زیادی دادند که نتوانستیم مقابل نفت مسجدسلیمان نتیجه خوبی بگیریم. پس از آن 10 روز استراحت داشتیم و با نساجی بازی کردیم. این وقفه‌ها باعث می‌شود از شرایط آرمانی خارج شویم. بعد از دیدار با سپاهان هم حدود 40 روز استراحت داریم که بسیار زیاد است. استراحت‌های زیاد به روند رو به رشد مس ضربه زد، اما نمی‌توانیم کاری کنیم و باید تابع برنامه باشیم.
معاون باشگاه مس رفسنجان درخصوص وضعیت محمد انصاری گفت:

انصاری مشکلی برای بازی کردن نداشت اما ما دست به عصا راه می‌رویم. اقدام ربیعی در بازی ندادن به انصاری عقلانی بود و او بازیکن را فدای یک مسابقه نکرد. ما در جذب بازیکنانی که نیم‌فصل به خدمت گرفتیم، نیم‌نگاهی به فصل بعد داشتیم و همه قراردادهای ما در نقل و انتقالات زمستانی به مدت یک سال و نیم بود.
علیزاده در مورد وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه مس رفسنجان برای لیگ بیست‌ویکم گفت:

منتظر لیست نهایی ربیعی هستیم تا قرارداد بازیکنان مد نظر او را تمدید یا مذاکرات را با مدیران برنامه بازیکنان پیشنهادی کادر فنی آغاز کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.